“NIEDOBRZE”
Gospoda — recenzja

Gospoda
Nr 44 wśród 80 Restauracje (Płock)
Zrecenzowano 4 września 2019

1) Czas oczekiwania 50 minut
2) Brak dostępnych potraw w skromnej karcie
2) Jedzenie niesmaczne
- placek gospody - średni (penie dlatego że byłem głodny)
- szare kluski z białym serem (niby ziemniaczane) - złe

Super obsługa
Duzeeee porcje
Polecam wszystkim głodomorom
Głodni z Gospody nie wyjdziecie ❤️
Byłam pierwszy raz i jestem mile zaskoczona ☺️

Dziękujemy, Gooosc
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Czekaliśmy ponad godzinę na jedzenie, zupa okropna (żurek), placek gospody obrzydliwy (mdły, sera z pół kilo wrzucone), cepeliny bez smaku, polowe z menu niedostępne. Nie polecam.

Dziękujemy, moplik s
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Godzina 16:47, podchodzi do nas uśmiechnięta
Pani Kelnerka. Przyjęła zamowienie - 2x karkówka z grilla, 2xherbata. Minęło kilka minut, Pani wróciła z informacją, że karkówki już nie ma -„skończyła się”.
Zamówiliśmy więc 3 szaszłyki z grilla. Zapytałam o czas realizacji zamówienia. Pani powiedziała, że 10 minut. Szaszłyki przyniosła po ponad 20 minutach. Od razu poprosiliśmy o rachunek. Pani poinformowała nas, że teraz przyjmuje już tylko gotówkę!
Danie niesmaczne, tylko 4 kawałeczki mięsa (jak na zdjęciu).

Nie polecam.

1  Dziękujemy, Ania G
Zrecenzowano 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Kotlet schabowy gryllowany z kością poezja a ta surówka niebo w gębie. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, waldis633

Gospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płock, Mazowieckie

Płock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Gospoda? Podziel się wrażeniami!