Ciekawe

Molo w Płocku jest bardzo ciekawe choćby dlatego, że znajduje się nad rzeką. Super miejsce na... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
Piękne widoki

Super pomysł na spacer , na końcu fajna kawiarnia , polecamy przy wizycie w Płocku punkt... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Karolina W
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Molo jest dobrze oświetlone. Milo się spaceruje zarówno w dzień, jak i po zachodzie słońca. Piękny widok na Wzgórze Tumskie z dołu. Dobry dojazd, bezpłatny parking w pobliżu.

Dziękujemy, sylwiam419
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Napisze tak - przeszliśmy się tym molo do końca a tam fajnie wyglądająca kafejka no i ok. Zamówiliśmy kawę zwykła czarną a dostaliśmy jakąś lurę wodnistą dlatego średnio polecam za to fajne są siedziska na tyłach tego okrąglaka więc herbatę i ciacho jak najbardziej ale nie kawę brrrr

Dziękujemy, benia666
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Piękne molo w sam raz na spędzenie wspaniałego romantycznego wieczoru. Super widoki na panoramę Miśta Płocka oraz na Wiśle. Polecam na wieczorne spacery i możliwość skoszyowania kawki na końcu molo przy zachodzie księżyca. Polecam w 100%

Dziękujemy, Henryk38
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Wbrew malkontentom, a tych nie brakuje, płockie molo uważam za jedną z największych atrakcji Płocka. Wspaniały widok na rzekę, wzgórze tumski i południowy brzeg Wisły- to coś , co pozwala oderwać się od miejskiej monotonii i coś, co zostaje na długo w pamięci. Przez chwilę zapomina się o uciążliwości odorowej Orlenu i problemach dnia codziennego. Z przyjemnością można obserwować liczne ptactwo , przepływające jachty i statki spacerowe oraz podziwiać oświetlenie mostu wieczorową porą . Długa przerwa spowodowana przebudową ulicy dojazdowej pozbawiła wszystkich możliwości korzystania z mola i sympatycznej kafejki zlokalizowanej na jego końcu (karta dla małych i dużych). Na szczęści mamy remont za sobą...nowe nabrzeże przyciąga mieszkańców i jest atrakcją turystyczną oraz świetną wizytówką miasta. Choć morze daleko, jednak klimat prawie nadmorski. Polecam

Dziękujemy, katarzyna w
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyne molo na rzece w Polsce a na końcu Cafe. Super miejsce na spacer z widokiem na panoramę Płocka.

Dziękujemy, X9698XVadamh