Płock

“Beznadziejna”
Killer Pizza — recenzja

Killer Pizza
Zamów online
Nr 53 wśród 80 Restauracje (Płock)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 3 września 2019

Obsługa siedzi na dworze i pali fajki zamiast zająć się klientami, stoliki brudne, pozostawione przez nielicznych klientów naczynia stoją przez co najmniej 20 minut i nie ma kto tego sprzątać. Mimo prawie pustego lokalu na zamówienie trzeba czekać i czekać i czekać wreszcie po prawie 40 min oczekiwania zrezygnowałam. Jednym słowem masakra.

Dziękujemy, Justyna M

Zrecenzowano 22 kwietnia 2019

Pizza wizualnie (z góry) wyglądała ładnie. Jednak jej samk był niedobry. Ciasto bardzo twarde i przypalone na bokach. Sosy też pozostawiają wiele do życzenia
Dostawca w bardzo nie ładny sposób "poprosił" o resztę. Zdecydowanie nie polecam tej pizzeri, jest wiele więcej dobrych pizzeri w Płocku.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Natalia1937483037272
Zrecenzowano 7 listopada 2018

Jeżeli zgłodniejecie będąc w Płocku polecam pizzerię killer. Najlepsza pizza jaką jadłem kiedykolwiek. Dużo dobrych składników oryginalny ser chrupiące ciasto, A do tego czynne do późna. jeżeli chodzi o ceny też są spoko. jestem pod wrażeniem. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Eliza M
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedzam tę Pizzę juz od wielu lat regularnie i nigdy nie zawiodlem się na jakości podanej pizzy. Miła i szybka obsługa, duży wybór rodzajów pizzy i przystępna cena. Polecam wszystkim.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Jarosław L
Zrecenzowano 3 lipca 2018

Pizza bardzo dobra, duży wybór w menu. W gratisie dostajemy 2 sosy gratis. Pizza podana szybko, obsługa bardzo się starała.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, slonecznik2000

Killer Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Killer Pizza? Podziel się wrażeniami!