Płock

“Sobota i obiadzik”
Akapit Restauracja — recenzja

Akapit Restauracja
Nr 1 wśród 80 Restauracje (Płock)
Opis: Restauracja rodzinna, specjalizująca się w potrawach kuchni polskiej oraz w blinach, pierogach, daniach z makaronu jak i ciastach własnego wypieku.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi średnie. Nie smakowały jakby były na miejscu wyrabiane. Raczej odgrzewane. Cielicinka trochę przy słona. Kluski gumowate. Ogólnie jak na pierwsze miejsce w trip advisorze w Płocku - słabiutko. Drugi raz nie skorzystam.

Dziękujemy, D7394SSadamb

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do Akapitu na podstawie dobrych opinii i w sumie nie zawiedliśmy się. Na pięć dań wszystkie były smaczne; pierogi, schabowy, zupy, pstrąg... jedyne, czego nie polecam to bliny z łososiem. Wędzony łosoś smakiem obroni się sam, natomiast bliny gryczane raczej bardzo słabe, suche i bezsmakowe. Pobyt ogólnie przyjemny, obsługa bardzo miła.

1  Dziękujemy, iwona_257
Zrecenzowano 22 kwietnia 2019

Do Akapitu wróciłem po wielu latach skuszony dobrymi opiniami i lokalizacją lokalu oraz z sentymentu do tego miejsca. Organizacja uroczystości prowadzona była korespondencyjnie. Należy przy tym dodać, że przez cały czas kontakt z właścicielami był wręcz wzorowy. Wszystko zostało przygotowane perfekcyjnie włącznie z wprowadzonymi w ostatniej chwili zmianami. Potrawy bardzo smaczne, dobrze przyprawione, przygotowywane na bieżąco i ładnie podane. Do tego przemiła obsługa i niepowtarzalna atmosfera, jaką stworzyli właściciele lokalu. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić to miejsce na organizację kameralnych spotkań.

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, Niedzielny_Turysta
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce idealne na dobre jedzenie. LECZ NIE AKAPIT!!! Na wejściu PRL. Obrusy brudne, na suficie tysiąc pajeczyn.
Żurek odmrażany! Flaki odmrażane!Kaczka odmrażana! W dodatku z kuchni afera i wulgaryzmy. Finansowo też szaleją. Chamstwo pracowników lub właścicieli nie zna granic.Nie polecamy.

Termin wizyty: grudzień 2018
6  Dziękujemy, 9 988 776 666
Zrecenzowano 15 lutego 2019

Fajne miejsce - lokalizacja, estetyka wnętrza. Po wejściu i zajęciu miejsca zaczęłam się zastanawiać, czy ktoś mnie zauważy, czy mam podejść do baru, by złożyć zamówienie... co zresztą uczyniłam, choć w sumie było 4 osoby w całym lokalu. zamówiłam burgera z jajecznicą. Składniki świeże, ale niestety całość zimna, a boczek przypalony. Nie polecam. Chyba trzeba nad tym popracować. Cena śniadania bardzo przyjazna...tylko szkoda, że akurat trafiłam na takie.

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, Iza L

Akapit Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Akapit Restauracja? Podziel się wrażeniami!