“Najgorszy burger w życiu, piwo ok.”
Browar Tumski — recenzja

Browar Tumski
Zamów online
Nr 4 wśród 80 Restauracje (Płock)
Kuchnie: Włoska, Polska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co do piwa, rzeczywiście bardzo smaczne. Pszeniczne bardzo lekkie, o bananowym posmaku, typowe dla kraftów pszenicznych. Jedzenie to niestety porażka na całej linii. Burger był nie do zjedzenia, zresztą praktycznie cały został na talerzu. Mięso tak zesmażone, że smakowało jak wątróbka. Nie myślałam, że można aż tak spalić i wysuszyć wołowinę. Bułka najgorszej jakości, kruszyła się jak chrupkie pieczywo. Sos barbecue również najtańszy, chyba z 5l baniaków, bardziej przypominał sos do chińszczyzny. Do tego dosłownie 8 frytek - jedyna rzecz, którą z tego dania dało się zjeść. Karczek z grilla był raczej karczkiem pieczonym, zjadliwy ale podany z kiepskiej jakości ziemniakami i surówkami. Miałam ochotę kupić parę piw do wypróbowania do domu, ale okropne jedzenie sprawiło że wyszliśmy z lokalu jak najszybciej, zdenerwowani i głodni. Podsumowując, jeśli na samo piwo, to można zajrzeć. Jeśli chcecie zjeść coś dobrego, to z całego serca odradzam.

Dziękujemy, Monika G

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, na załączonym zdjęciu widać placka po zbójnicku - pycha. Polecam również piwo pszeniczne. Obsługa zachowywała się jakby pracowali tam za karę, dlatego 4 gwiazdki.

Dziękujemy, sojdiii
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mają bardzo dobre własne piwo które się wyróżnia. Burger był dobry i opędzlowaliśmy go do końca i było za mało frytek.

Polecam.

Dziękujemy, andrzejgrzesiuk
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na samym rynku . Jednocześnie ceny całkiem rozsądne . Menu bardzo zróżnicowane , każdy znajdzie coś dla siebie . Super stoliki na przeszkoleni werandzie . Przepyszny chłodnik z młodymi ziemniakami i mrożona zielona herbata . Również pyszny żurek i grillowana karkówka . Zdecydowanie polecam to miejsce !

Dziękujemy, nemesiis
Zrecenzowano 30 maja 2019

Obsługa na średnim poziomie, wystrój na średnim poziomie, jedzenie również. Za to serdecznie polecam piwo.

Dziękujemy, magdalenagra

Browar Tumski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Browar Tumski? Podziel się wrażeniami!