“Polecam ”
Browar Tumski — recenzja

Browar Tumski
Zamów online
Nr 4 wśród 80 Restauracje (Płock)
Kuchnie: Włoska, Polska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, na załączonym zdjęciu widać placka po zbójnicku - pycha. Polecam również piwo pszeniczne. Obsługa zachowywała się jakby pracowali tam za karę, dlatego 4 gwiazdki.

Dziękujemy, sojdiii

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mają bardzo dobre własne piwo które się wyróżnia. Burger był dobry i opędzlowaliśmy go do końca i było za mało frytek.

Polecam.

Dziękujemy, andrzejgrzesiuk
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na samym rynku . Jednocześnie ceny całkiem rozsądne . Menu bardzo zróżnicowane , każdy znajdzie coś dla siebie . Super stoliki na przeszkoleni werandzie . Przepyszny chłodnik z młodymi ziemniakami i mrożona zielona herbata . Również pyszny żurek i grillowana karkówka . Zdecydowanie polecam to miejsce !

Dziękujemy, nemesiis
Zrecenzowano 30 maja 2019

Obsługa na średnim poziomie, wystrój na średnim poziomie, jedzenie również. Za to serdecznie polecam piwo.

Dziękujemy, magdalenagra
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam. Dobre piwo, prawdziwy burger z frytkami, fajna obsługa. Taras całoroczny. Jeżeli chcesz trafić wieczorem, to lepiej zarezerwować wcześniej.

1  Dziękujemy, _P7617HB

Browar Tumski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Browar Tumski? Podziel się wrażeniami!