Płock

“jedzenie nigdy mnie tu nie zawiodło”
Karczma pod Strzecha — recenzja

Karczma pod Strzecha
Zamów online
Nr 3 wśród 80 Restauracje (Płock)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Nie wiem czy tu jedzenie jest najlepsze, ale wiem, że nigdy się na nim nie zawiodłem. Zawsze smaczne. Uwielbiam ich podsmażane pierogi.

Dziękujemy, MDRZEWIECKI

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Karczma położona przy deptaku, jest wręcz oblegana przez przyjezdnych. Jedzenie pyszne, ceny przystępne, czas oczekiwania niezbyt wydłużony... w godzinach szczytu czekaliśmy na zupę do 10 minut, zaś na drugie danie ok. 20-25 minut.
Będąc w Płocku na pewno tu wrócę!

Dziękujemy, 129kacperk
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Klimat bardzo fajny, po części spowodowany scenami muzycznymi Audio, bardzo fajnie.. Krótki czas oczekiwania, Jedzonko pycha!

Dziękujemy, bartoszkusyy
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem z Płocka i od lat zaglądam do tej restauracji. Nie jest to restauracja z gatunku wykwintnych, ale od lat trzyma poziom, można smacznie i obficie zjeść. Miła obsługa, Pan Wojtek pracuje tu odkąd pamiętam. Dania polskie, ja jestem fanem wątróbki - pyszna!!! Dobre pierogi, lepsze podsmażane, generalnie wszystko jest smaczne. Lepiej wcześniej zrobić rezerwację. W ubikacji schludnie.

Dziękujemy, jaro44444
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Zachęceni pozytywnymi opiniami postanowiliśmy odwiedzić karczmę. Wystrój- fakt, w klimacie. O ile moja przystawka (smalec) pojawiła się szybko, o tyle przystawka mojego męża (tatar) pojawiła się po ok 20 minutach. Bez słowa informacji. Cóż, może obsługa niezbyt uprzejma, ale postanowiliśmy dać szansę potrawom. I niestety przystawki były w tym wszystkim najlepsze. Potem było gorzej. Flaki przypominały zupę na rosole, a drugie dania...moje gołąbki były kompletnie rozgotowane i zalane morzem sosu. Oraz toną koperku. Konsystencja pozostawiała wiele do życzenia. Smak również - jakby kucharz zapomniał o istnieniu przypraw. Zjadłam może 1/3 dania. Co do dania mojego męża - kotlety mielone - na talerzu pozostała połowa. Najlepsze z tego były chyba buraczki. Na uwagę zasługuje na pewno fakt, że całość posiłku, biorąc pod uwagę, jak niewiele zjedliśmy, zajęła ponad 1.5 h. Obsługa nie była zainteresowana nami w najmniejszym stopniu, ani razu nie zapytali, czy wszystko nam odpowiada, nie informowali o czasie oczekiwania na danie, unikali nas wzrokiem. Niestety nie polecamy.

1  Dziękujemy, Margarita S

Karczma pod Strzecha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Karczma pod Strzecha? Podziel się wrażeniami!