Zrecenzowano: 27 maja 2019

Przyjemny hotel na starówce. Czysty zadbany z miłym personelem. Duże smaczne śniadanie. Widok na Wisłę umila poranek. Z drobnych mankamentów to mało zaciemniające zasłony - przez co w nocy było dość jasno. Dziękuję.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Ania S
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim swietna lokalizacja. Po jednej stronie Wisla po drugiej starowka. :) wszedzie blisko. Wybralismy sie z malutkim dzieckiem i zadbano o nasze potrzeby choc niestety schody dla wozka to nic dobrego bez podjazdu. Obsluga sympatyczna i czysto :) ogolnie polecam! Zdjecie od strony Wisly i parkingu

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Emil P
Zrecenzowano: 22 grudnia 2017

Całkiem dobra lokalizacja i komfortowe pokoi. Spokojnie, śniadanko dobre. Obsługa miła. Polecam i na wyjazdy wypoczynkowe i służbowe. Tylko brakuje kubków do gorących napoi w pokojach (do pełnego szczęścia:-)) }.

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, annuszka52
Zrecenzowano: 19 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel wyłącza ogrzewanie między 22.00 a 6.00. Czytałam opinie innych osób w Internecie, które też się na to skarżyły. Interwencja na recpecji i prośba o włączenie ogrzewania, bo jest zimno a na zewnątrz temperatura minusowa nie przyniosło efektu. Z trudnością przetrwaliśmy noc. Nie polecam!

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Ania E
Zrecenzowano: 25 października 2017

Hotel Adriana to niewielki, klimatyczny hotel położony na terenie starówki Płockiej. Nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych hoteli o podobnym standardzie. Warto zwrócić uwagę na widok - okna wychodzą na Wisłę. Niestety oddalenie od Wisły jest znaczne, poza tym nieco przesłania inny budynek.
Pokój hotelowy standardowy - wyposażenie takie jak powinno być w hotelu tej kategorii. Ładne lampki stojące przy łóżkach. W łazience oberwany był uchwyt od słuchawki prysznica. Drobnym minusem jest fakt, że ręcznik był postrzępiony tak jakby ktoś dzielił większy ręcznik na mniejsze. Plus - obecność klimatyzacji, jednak pomimo tego, że była standardowa to nie udało się jej nastawić na grzanie.
Restauracja - śniadanie było klastyczne, do wyboru jajecznica, kiełbaski, kawa, herbata, można było samemu zrobić sobie naleśniki i wyposażyć je w dodatki. Minusem fakt, że z picia w dzbankach do wyboru był tylko sok pomarańczowy i mleko, zabrakło choćby wody. Poza tym restauracja bardzo mała, na szczęście jak wchodziliśmy to zwolnił się stolik.

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi