“Masakra”
La Petite — recenzja

La Petite
Nr 58 wśród 80 Restauracje (Płock)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Stanowczo odradzam, miejsce nieprzyjemne, obsługa fatalna, pracuje od niechcenia i z łaską. Kelnerka, która obsługiwała nasz stolik wręcz rzuciła sztućcami w stół, w jedzeniu znaleźliśmy włosy, czuć ze wszystko odgrzewane, makaron rozgotowany, pani źle policzyła porcje przez co okazało się nagle ze nie dostaniemy jeszcze jednej, bo zapomniała doliczyć do paragonu. Dania dostaliśmy zimne. Nie polecam nikomu kto szuka miejsca żeby dobrze zjeść

Dziękujemy, lililou246

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Osobiście nie polecam. Jestem raczej wyrozumiałym człowiekiem, nie wymagam niewiadomo czego i nawet gdy restaustacja nie zaspokaja właściwie moich kubków smakowych nie wystawiam negatywnych opinii... ale tego miejsca naprawdę nie polecam. Rozumiem, że jest to okres festiwali, ludzi jest więcej i trzeba trochę więcej popracować.. No ale. Po kartę trzeba iść samemu do środka i składając zamówienie również trzeba przyjść i ustawić sie w kolejce do baru. Następnie ze znajomymi czekaliśmy 40 minut na informacje(tak nie na jedzenie), zamówiłyśmy z przyjaciółką makarony - ona carbonarę, ja z pesto i kurczakiem. Po tych 40 minutach od złożenia zamówienia przychodzi do nas kelner i oznajmia nam, że jeżeli chcemy właśnie te makarony to musimy jeszcze poczekać z 30 minut, bo makaron się skończył. Chyba że! Chcemy dostać szybciej, ale zwykły bolognese. Po 40 minutach czekania, gdzie byłyśmy już mega głodne oznajmiłam mu, że dobra. Chociaż wcale nie miałyśmy ochoty na ten makaron. Za jakieś 10/15 minut kelner przynosi nam jedzenie. A w zasadzie jakąś jedną wielką kluchę. Porcja duża, makaron był zjadalny, ale nieszczegolnie smaczny. Czuć było, że wszystko jest odgrzewane i z puszki. Na koniec gdy przyjaciółka chciała wziąć makaron na wynos trzeba było jeszcze zapłacić 1,50 zł za opakowanie. Jeszcze dodam, że makaron bolognese był tańszy od tego makaronu co początkowo zamawiałam. Oczywiście zwrotu nie dostałam. Może to są pierdoły, ja od tego nie zbiednieje, ale raczej wolałabym "przepłacić" i wyjść z uśmiechem na twarzy, a nie z rozczarowaniem. No ale cóż. Szkoda, bo kartę macie naprawdę ciekawą, ale to co się pojawia na talerzu raczej nie oddaje uroku tej karty. Więcej na pewno nie wrócimy:) Załączam na dole zdjęcie. Pozdrawiam.

1  Dziękujemy, owocekdaria
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Nie polecam nikomu takiego jedzenia !
Ochyda !wszystko odgrzane i śmierdzące! Połowy produktów nie było
Czekałem 50 min ! Uciekajcie od tego miejsca bo sie mozna otruć !

Dziękujemy, WMTE
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Nie polecam ani zup ani dań głównych niech zajmą się robieniem pizzy czy naleśników. Dostałam żurek który za nic nie przypominał w smaku żurku kiełbasa jakby mielonka. Danie z polędwiczek które miał być w sosie kaparowym było w innym sosie trzeba się upominać o zamówione rzeczy i ogólnie ZE NA DA

Dziękujemy, Sandra L
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Barmanka nie nadaje się do pracy z ludźmi, skrajnie niemiła, atakuje. Skasowano mnie za naleśniki, których nie serwują, po czym dostałam informację, że chciałam, to zapłaciłam, ale nie dostanę.

Dziękujemy, 621karolinam

La Petite — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płock, Mazowieckie

Płock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w La Petite? Podziel się wrażeniami!