“Szkoda czasu i pieniędzy...”
Restauracja u Mariusza — recenzja

Restauracja u Mariusza
Zamów online
Nr 57 wśród 80 Restauracje (Płock)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najgorsza kwaśnica jaką jadłem. Minimum na talerzu. Sama woda, prawie bez kapusty. Najgorsza obsługa, herbata z cytryną bez podanej cytryny. Bigos bardzo słodko pieprzy z 2 malutkimi kawaleczkami chleba. Smak denny. Schabowy duży lecz bez smaku. Szkoda zamawiać. Surówka jak w barze dla bezdomnych. Szczerze odradzam mimo zmienionej nazwy na W Kapuście po rewolucji Magdy Gessler która nie przyniosła żadnego efektu. Szczerze Odradzam. Szkoda czasu i pieniędzy!!!!

Dziękujemy, PfizerX

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi, super makarony, świetne imprezy, niesamowitą piwnicą. Najlepszy klimat. Za biznesowe śniadania dodatkowy plus.

Dziękujemy, IRMBIA
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Jakby to powiedziała słynna polska restauratorka: "no cóż".
Restaurację odwiedziłem ok. dwa tygodnie po nagraniu w niej odcinka kuchennych rewolucji. Niestety w menu po rewolucji nie ma śladu. Lokal przedstawia gościom stare karty dań z restauracji "U Mariusza". Miła pani kelnerka, której nieco współczuję odbierania niezadowolenia gości, grzecznie informuje że nowe menu będzie obowiązywać dopiero od 5 sierpnia (tylko w zasadzie.... Dlaczego?)
Nawet jeżeli faktycznie zaszły poważne przesłanki, za którymi właściciel przesunął w czasie wprowadzenie nowego menu, to nic nie usprawiedliwia takiej jakości jedzenia. Po krótce:
- kolor rosołu świecił z daleka, od połowy jego drogi do naszego stolika czuć też było niezbyt przyjemny zapach proszku z którego został zrobiony. Jakby mi został na ustach to przynajmniej będę bezpieczny wieczorem na szosie.
- zupa Tom- ka, zrobiona z tego samego proszku co rosół, o tyle lepsza w smaku że rozcieńczona mleczkiem kokosowym. Owoce morza z puszki.
- wok z tego samego proszku co rosół (nie dałem rady zjeść bo poczułem pieczenie w gardle i na podniebieniu)
- Pollo broniło się najlepiej z zamówionych dań, ale używanie czosnku w proszku jest trochę słabe.
Z głośników leci hip hop tak wulgarny, że zanim się zorientowałem że to muzyka w lokalu, myślałem że jakieś pijaki stoją gdzieś za nami i klną do patykiem pisanego wina.
Dobre wrażenie zrobiła pani kelnerka, po której widać ogromne starania, by mimo wszystko "było dobrze".

2  Dziękujemy, JakubC400
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Zdecydowanie odradzam! Miejsce wygląda bardzo ładnie, zwłaszcza ogródek, ale na tym kończą się pozytywy. Zamówiliśmy zupę won-ton, wok z sosem tajskim i kurczaka na szpinaku. Na zamówienie czekaliśmy pół godziny, po czym najpierw dostaliśmy zupę która obok won tona nawet nie stała. To był bardzo tłusty mętny rosół, w którym pływała starta marchewka, pokrojony por i zwykły pierożek z mięsem! Następnie podano nam wok. Brak slow, żeby opisać nasze rozczarowanie kiedy zobaczyliśmy że jest to po prostu ugotowany makaron ryżowy (zamiast sojowego, który zamówiliśmy) i mrożone warzywa wymieszane z gotowym sosem Tao Tao! W daniu brakowało kurczaka. Zwróciliśmy na to uwagę kelnerce, która zabrała danie po chwili przynosząc je z dorzuconym pokrojonym i podsmażonym kurczakiem! Na końcu dostaliśmy kurczaka, którego nawet trudno opisać, miał twarda skórkę i razem ze szpinakiem pływał w tłuszczu polany gotowym sosem tatarskim! Tragedia!

1  Dziękujemy, Łukasz A
Zrecenzowano 20 maja 2019

Generalnie ok, ale... no właśnie to "ale" sprawia, że nieco obniżam ocenę, ale z wiarą patrzę w przyszłość tej knajpki... Niby smaczne, ale bez efektu łał.

1  Dziękujemy, 799gocv

Restauracja u Mariusza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja u Mariusza? Podziel się wrażeniami!