“Wyjście na kawę ”
Sempre — recenzja

Sempre
Nr 40 wśród 80 Restauracje (Płock)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa i rurka z bitą śmietaną. Super atmosfera, ładny wystrój i bardzo miła obsługa kelnerska.

Dziękujemy, foodduringholiday

Zrecenzowano 20 maja 2019

No niestety, porażka. Apelujemy do właściciela, by zainteresował się personelem, bo personel robi co chce - a już na pewno nie robi tego, do czego zapewne został zatrudniony. Kelnerki obrażone, nie reagują na sygnały klientów, a jeśli już pojawi się jakaś reakcja, to są to pretensje, że klient o coś prosi, a one są tylko trzy... szanowny właścicielu, chyba pora na zmianę personelu...

Dziękujemy, 799gocv
Zrecenzowano 20 maja 2019

Odwiedziliśmy lodziarnio-cukiernio-kawiarnię grupą 6-osobową. Ciepły majowy maj nastrajał na lody. Niestety, zamówienia na lody nie mogliśmy złożyć przy stoliku. Pani kelnerka poinformowała nas, że po lody musimy sobie czekać w kolejce do lodówki na zewnątrz, bo Pani nam lodów nie poda (mimo że są one w karcie) - mąż odczekał swoje 30 minut na zewnątrz. Ja w międzyczasie podeszłam do kasy, by zamówić chociaż kawę. Pani kelnerka nie przyjęła zamówienia, twierdząc, że przy kasie nie można składać zamówień (do stolika wcześniej też nie podeszła, mimo że czekaliśmy już od około 20 minut). Pani kelnerka zwróciła nam także uwagę, że stoliki "mamy" (tak, to nie była prośba tylko nakaz!) ustawić po skończonej konsumpcji. Reasumując, obsługa tragiczna, właściwie bez określonych obowiązków, bo lodów nie podają, zamówień nie przyjmują, gościom każą ustawiać stoliki.. być może nadejdą czasy, że w Sempre goście będą zmywać po sobie naczynia lub myć podłogę, bo przecież kelnerki nie są tam od tego... pytanie czym one się tam w ogóle zajmują. Jednym słowem. Żenada.

Dziękujemy, Alicja D
Zrecenzowano 14 lutego 2019

Wczorajszy wieczór miał być zwieńczeniem moich imienin. Wybrałam Sempre licząc, że z nowym rokiem, może nowe postanowienia właściciela cukierni, wzbogacą ten lokal o pozytywne zmiany. Niestety euforia szybko zamieniła się w koszmar. Przybyliśmy tam o 20.10, na wejściu obojętna kelnerka poinformowała nas, że lokal zostanie zamknięty o 21.00. Poza tym kuchnia jest otwarta tylko do godziny 20.00, w związku z tym możemy zamówić wyłącznie gotowe ciasta, które są na wystawie. Poprosiliśmy więc o jedno z nich, a po 15 minutach dowiedziałam się, że też go nie ma. Kiedy wyraziliśmy swoje niezadowolenie, otrzymaliśmy odpowiedź: "przecież to nie moja wina, że nie ma już tego ciasta i kuchnia zamknięta". No to poszliśmy, bo czuliśmy się intruzami, omiatanymi z wszystkich stron mopem. Chyba nie na takim podejściu do klienta polega praca kelnerki. Wystarczyło z uśmiechem na ustach powiedzieć, że ciasto się skończyło ale w zamian proponuję przysmak naszej kawiarni i super herbatę, a na pewno byśmy zostali. Nadmienię, że nie jest to nasza pierwsza wizyta, niestety najczęściej nietrafiona. Menu jest ok ale poziom zatrudnionych pracowników koszmarny. Zastanawia mnie zawsze, czy właściciel lokalu czyta te recenzje i czy w ogóle jest zainteresowany swoim lokalem?
Kasia

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, kacha182
Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciasta i napoje ogólnie smaczne, wystrój Ok ale obsługa fatalna, kelnerzy nie interesują się gośćmi, bardzo długi czas oczekiwania na złożenie zamówienia i rachunek. Pomimo ze jest styczeń to w lokalu lata bardzo dużo muszek owocówek. To nasza druga wizyta w tym lokalu i kolejny raz jesteśmy nie zadowoleni.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 509kmr

Sempre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płock, Mazowieckie

Płock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Sempre? Podziel się wrażeniami!