“Pysznie !”
Pizzeria Oliva — recenzja

Pizzeria Oliva
Zamów online
Nr 8 wśród 80 Restauracje (Płock)
Opis: Pizzeria Oliva to rodzinne miejsce stworzone z pasji do prawdziwej włoskiej pizzy. Podstawa naszego menu sa najlepszej jakosci produkty, a przede wszystkim wysmienita oliwa, ktora sprowadzamy z ekologicznej plantacji prosto z Sycylii.

Bardzo dobre jedzenie ! Pyszna pizza na cieńkim cieście ! Jedna z lepszych restauracji w jakiej jedliśmy w Płocku . Zdecydowanie polecamy !

Dziękujemy, MamadeeMagdalena

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z niewielu pysznych pizz w Płocku. Bardzo polecam, jedzenie jak w prawdziwej włoskiej restauracji.

Dziękujemy, Gusia1699
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce , bardzo miła obsługa . Zamówiłem zestaw lunchowy . Makaron z krewetkami koktajlowymi + lemoniada arbuzowa.
Szybko i sprawnie dostałem lunch. Makaron bardzo smaczny . Lemoniada rewelacyjna w smaku , zabrakło tylko lodu .
Ceny bardzo przystępne

Dziękujemy, lewy78
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Smaczna pizza. To byłby koniec komentarza, gdyby nie fakt, iż na dwie zamówione, obie miejscami były spalone na czarno. Na dowód załączam zdjęcie. Ocena bardzo dobra, ale tylko i wyłącznie z kredytem zaufania i wiarą na poprawę od zaraz.

Dziękujemy, 799gocv
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce! Przyjemna rodzinna atmosfera. Bardzo dobra obsługa. Kącik dla dzieci. Co miesiąc zaskakująca pizza miesiąca. Dziś zaserwowałam sobie spaghetti z krewetkami. Palce lizać. Do tego sezonowa rozgrzewająca herbatka po długim spacerze. Zdecydowanie polecam to miejsce!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Magdalena S

Pizzeria Oliva — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Oliva? Podziel się wrażeniami!