Płock

“Rodzinny obiad ”
Pizzeria Tessa — recenzja

Pizzeria Tessa
Nr 35 wśród 80 Restauracje (Płock)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

W pizzy margarita były kawałki cebuli smak 6/10. Pizza z owocami morza dobra 6/10, pizza hawajska 5/10, makaron bolognese dobry.

Dziękujemy, foodduringholiday

Zrecenzowano 22 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Ja i moje znajome zjadlyśmy u was frytki i teraz bierze nas na wymioty.Na poczatku było dobrze ale później to już źle jedna z moich znajomych już wymiotuje

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, toja y
Zrecenzowano 2 stycznia 2019

Byłem tu pierwszy raz. Zachęcił nas fakt, że poza pizzą serwowane są dania kuchni polskiej. Zjedliśmy rosół z kluskami: na życzenie kolegi bardzo sympatyczna kelnerka dodała do rosołu jeden kartofel - świeżutki i smakowity. Moja czernina - ze śliwką wędzoną i gruszka suszoną, też przednia, dawno nie jadłem tak smacznej. Placki ziemniaczane ze śmietaną - cieniutkie, chrupiące, ale pulchne w środku. Naprawdę rewelacyjne. Kotlet schabowy z surówką miał może za dużo panierki, ale samo mięso dobrze rozbite i smaczne. Sam lokal jest prosty, ale czysty. Widać, że załoga nie boi się pracy. Restauracja była czynna przez cały dzień do nocy w Sylwestra - gdy inne lokale "odpoczywały". Dziękuję i chętnie tu wrócę.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Andrzej R
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018

Jedna z najciekawszych propozycji na Grodzkiej. Pizza bardzo smaczna, w przystępnej cenie. Przestronny lokal daje możliwość zorganizowania spotkania w większym gronie, a kącik zabaw nie pozwoli maluchom się nudzić. Obsługa rzetelna i bardzo sympatyczna. Dla preferujących otwartą przestrzeń przed lokalem porozstawiane są stoliki. Serdecznie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, luckypad
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie świetne, atmosfera w lokalu super niezależnie czy byłem z grupą przyjaciół, czy z dziewczyną, ale najbardziej jestem zadowolony z obsługi. Już dawno nie spotkałem się z tak przemiłymi i uśmiechniętymi ludźmi, którzy swoją postawą i zaangażowaniem dodatkowo budowali klimat. Napewno będę tam wracać, jest to mój ulubiony lokal w Płocku, pozycja obowiązkowa.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Dominik S

Pizzeria Tessa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Tessa? Podziel się wrażeniami!