“Dobre miejsce na deser i coś wiecej”
Centro Cafe — recenzja

Centro Cafe
Nr 13 wśród 80 Restauracje (Płock)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny lokal, interesujący wystrój w środku (naprawdę ciekawe obrazy). Fajny pomysł na gofry na słono, czuć było że skladniki są świeże i smaczne. Dobre cappuccino i rogalik. Jedyny minus to kawa mrożona - totalny ulepek, mimo że zamówiona bez bitej śmietany. Ale wiadomo, każdy ma inny smak ;) Na przyszłość proponuję dodanie do menu zwykłej kawy mrożonej, bez syropu i cukru. Generalnie polecam, warto zajrzeć.

Dziękujemy, Monika G

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa, gofry, lody, ciasta i nie tylko przy płockim deptaku. To wszystko pyszne i przystępne cenowo. Super obsługa.

Dziękujemy, Michał Ż
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne makarony: Ala Carbonara oraz z kurkami i wieprzowiną. Mięso z łopatki raczej tłuste. Duże porcje w rozsądnej cenie. Bardzo miła i sprawna obsługa. Wnętrze nieodswiezane od dluzszego czasu co widac po scianach i odrapanym menu, ale ma swoj klimat. Na plus bardzo czysta łazienka. Ogólnie: warto odwiedzić.

Dziękujemy, kipl4ene
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Ładny lokal, szkoda, że się marnuje. Weszłam na kawę i deser w ciepły dzień. Mimo niewielkiej ilości osób długo czekałam na obsługę. Podeszłam do stanowiska kasowego i pani , która robiła w tym czasie kawę zignorowała mnie zupełnie. Mogła choć powiedzieć, że za chwilę przyjmie ode mnie zamówienie. Druga pani pojawiła się i mimo, iż widziała, ze stoję przy kasie również mnie zignorowała i zaczęła przestawiać coś w lodówce. Wstęp był niezachęcający ale zamówiłam kawę i deser z białej czekolady, który zostawiłam bo mimo, iż wyglądał ładnie smakował jakby stał kilka dni w lodówce. Sama robię takie musy więc mam porównanie jak może smakować. Wielka szkoda. Prowadząc taki lokal trzeba liczyć się z tym, że jak coś się nie sprzeda to się to wyrzuca albo przecenia. W ten sposób zapłaciłam za coś, czego nie byłam w stanie zjeść. W okolicy jest sporo podobnych lokali więc dziwne, że nie dbacie o klienta.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magda102xyz
Zrecenzowano 10 marca 2019

Idąc płockim deptakiem warto wejść do przytulnej kawiarni Centro Cafe. Jak sama nazwa mówi można napić się tu pysznej kawy i posmakować różnych słodkich dodatków i nie tylko .Byłam tu i kosztowałam świetny ;puchar malinowy ,składający się z lodów , gorącego musu malinowego i bitej śmietany. Taka deserowa rozkosz kosztuje 21,90 zł . Inne desery są w podobnej cenie np. puchar brzoskwiniowy czy bakaliowy w cenie 23,90 zł .Można tu również zjeść ciepłe śniadanie ,ja skusiłam się na tradycyjne z dwóch jaj sadzonych z chrupiącą bułeczką z masłem i boczusiem zasmażanym i rukolą , do tego zielona herbata .Niby proste i zwykłe danie ale estetycznie podane i smaczne w cenie 13 zł, w pełni spełniło rolę śniadania. Innym razem będąc w tym miłym miejscu skosztowałam danie składające się z makaronu z kurkami i wieprzowiną pełen talerz w cenie 25 zł .Do tego grzane wino z pomarańczą i korzennymi przyprawami w cenie 12 zł .Nie bez powodu podaje ceny gdyż moim zdaniem potrawy nie są zbyt tanie ale smaczne i ładnie podane, obsługa miła i uprzejma co stanowi zachętę i pokusę .W dodatku lokal jest estetyczny i przytulny ,także można się w nim miło zrelaksować.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Hanna C

Centro Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Centro Cafe? Podziel się wrażeniami!