“Oceniam tylko pizzę i obsługę”
Pizzeria Presto — recenzja

Pizzeria Presto
Zamów online
Nr 17 wśród 80 Restauracje (Płock)
Zrecenzowano 8 września 2019

Średnia pizza i średnia chociaż miła obsługa, mimo że lokal na starym Płockim Rynku. Ogólne wrażenie mocno średnie i nie wrócę. Smakowo fast food. Moja opinia dotyczy tylko jednej wizyty i jednej pizzy :-) może ktoś inny miał więcej szczęścia?

Dziękujemy, mariuszm670

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepadam za makaronami w tym miejscu! Są przepyszne. Deska wędlin jako przystawka też super opcja.

Pizzę jednak polecam wybrać w innym miejscu w Płocku.

Dziękujemy, kurachowna
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Presto odwiedziliśmy wieczorową porą na kolację.
Wystrój przytulny, lokalizacja B.dobra.
Kelnerzy uprzejmi choć lekko nieogarnieci(dlugi czas oczekiwania na podanie menu oraz złożenie zamówienia)
Wybór padł na lasange, krem z pomidorów oraz grzanki z 3 rodzajami sera (mozzarella, plesniowy , parmezan)
Czas oczekiwania długi ok 50 min. Jedzenie chłodne, wymagające doprawienia.
lasange niedoprawione, ciepły sos zimne mięso oraz podane w niestandardowy niż zwykle sposób nie warstwowo tak.jak powinno to wyglądać lecz mięso z serem po środku A sos oblany dookoła.
Krem z pomidorow chłodny oraz nie poprawiony, grzanki niestety to najsłabszy element. Zwykła.bagietka pokrojoma na 3 plastry I położony na niej ser mozzarella średniej jakości, parmezan brak - został zastąpiony serem gouda słabej jakości oraz ser pleśniowy takze brak- został zastąpiony serkiem do smarowania z ziołami.
Niestety na udawaniu oraz na oszczędzaniu nikt dobrze nie wyszedł w branży gastronomicznej.
Podsumowując nie dodam tej restauracji do listymiejsc w których można zjeść dobre jedzenie w zawyzonych cenach.
Wychodząc z presto czujesz się najedzony Ale z poczuciem zjedzenia bo trzeba było coś zjeść.
Lepsze składniki, trochę więcej dopilnowania temperatury oraz doprawienia potraw A można będzie wyjść zadowolonym z Presto.

Dziękujemy, Paulina w
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy w 8 osób zamówiliśmy pizzę
6 osób dostało 2 musiały czekać
Jedna dostała druga ponad półtorej godziny czekania. Pizza nie jest wybitna a ceny europejskie. Ogólnie nie polecam.

Dziękujemy, Marcin_Rudnicki
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Odwiedziłem tą pizzerię już kilka razy. Zawsze pyszne jedzenie. Pizza robiona na widoku, piec opalany drewnem. Miła obsługa. Polecam w czasie pobytu w Płocku, no i jeszcze lokalizacja. Latem można posiedzieć na głównym placu.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Adam G

Pizzeria Presto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Presto? Podziel się wrażeniami!