“Impreza urodzinowa w SUSHI KUSHI”
Sushi Kushi — recenzja

Sushi Kushi
Zamów online
Nr 22 wśród 80 Restauracje (Płock)

Dziękujemy za tak wspaniale przygotowaną niespodziankę urodzinową . Tort ! CUDOWNY i PRZEPYSZNY!!! Dziękujemy za miłą obsługę i niezapomniane smaki Pozdrawiamy .

Dziękujemy, Gotwik

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Stosunek cena/jakość tragiczny. Zamówiłam miso, dostałam wodę z tofu. Sushi w porzadku, ale nie ta ilość za te cenę.

Dziękujemy, sylwiakowalska
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Bardzo polecam. Nowy lokal z klasą. Przyjemny, nowoczesny wystrój i miła obsługa. Świetne położenie - Stary Rynek. Całkowita odmiana w porównaniu z poprzednim lokalem przy dworcu PKP. Sushi niezmiennie bardzo smaczne i duże kawałki. Sałatka Goma Wakame dodawana do zestawu - rewelacyjna. Podano czekadełko. Pyszna lemoniada , ładnie podana. Chętnie tam wrócimy. Muzyka stonowana i przyjemna, ja jednak w takim lokalu, muzykę dostosowałbym do jego charakteru. Coś japońskiego, relaksacyjnego. Nie zmienia to faktu, że lokal bardzo przyjemny i godny polecenia. No i klimka działająca, co w upalny dzień jest nieodzowne :-)

1  Dziękujemy, ratkojacek1
Zrecenzowano 22 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem Ramen... dostałem rosół... nie polecam. Serio zupa która została mi podana nie miała nic wspólnego z Ramenem. Długo nie wystawiałem opinii, bo chciałem zapomnieć o tym miejscu... Niestety nie da się...

Termin wizyty: sierpień 2017
3  Dziękujemy, Stanley J
Zrecenzowano 17 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pad thai zwyczajnie kiepski, "tygrysie" krewetki wielkości monety przeciągnięte na maxa. Ostrość raczej zerowa mimo prośby o podkręcenie potrawy.
Sushi nadaje się tylko do rzucania w gołębie. Jak można w ogóle podać taką grubą i spieczoną tempurę...
Jedyna dobra rzecz to imbir, bo pewnie nie ich roboty. Do tego nie kosztuje to wszystko mało.
Szczerze odradzam.

Termin wizyty: kwiecień 2018
3  Dziękujemy, Piotr K

Sushi Kushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Sushi Kushi? Podziel się wrażeniami!