“Jedynie sushi w Piotrkowie”
Restauracja Umi Sushi — recenzja

Restauracja Umi Sushi
Opis: Zapraszamy Państwa w kulinarna podróż do Dalekiego Wschodu - kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie harmonia smaku oraz wyglądu osiągana jest dzięki użyciu starannie dobranych najświeższych składników oraz odpowiedniemu sposobowi podania i kompozycji. Nasze doświadczenie oraz pasja przekładają się bezpośrednio na opinie naszych Klientów o najlepszym sushi jakie mieli okazję w życiu spróbować. Zachęcamy do zapoznania się z naszym menu, w którym możecie również obejrzeć serwowane przez nas dania. A zresztą... najlepiej jak przekonacie się sami odwiedzając nasz nowo otwarty lokal na Rynku w Piotrkowie Trybunalskim! Umi Sushi - pobudzamy Twoje zmysły !

To chyba jedyne sushi w mieście ponad siedemdziesięciotysięcznym. W związku z tym goście nie mają wyboru, jeżeli chodzi o sushi.
Sama restauracja dość mała, jednak w miesiącach cieplejszych można skorzystać z ogródka.
W środku czysto, schludnie.
Pani kelnerka miła, pomagała w wyborze - miała wiedzę. Czas przygotowania nie odbiegał od innych restauracji sushi.
W smaku - OK, odnoszę wrażenie że nawet lepsze niż kilka miesięcy wcześniej. Rolki nie rozpadały się jak w przypadku osób wcześniej opiniujących. Duża ilość imbiru, jak zawsze wasabi. Myślę że raz na jakiś czas wpadnę na obiad.
Bez problemów jeżeli chodzi o vouchery.

Dziękujemy, Krzych_D_3003

Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Restauracja dysponuje wygodnym ogródkiem. Karta dań dość długa, ale czytelna i łatwo coś wybrać. Można też "korygować" skład potraw. Wszystko co zamawiałem zawsze było ładnie podane i bardzo dobre. Obsługa wyjątkowo kompetentna i życzliwa. Chętnie tam wracam, polecam.

Dziękujemy, qumaczek
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy tą przyjemność zjeść w tym lokalu danie lanczowe, za kwotę 35zl otrzymaliśmy herbatę, zupę i całkiem spory zestaw sushi którego smak był naprawdę super. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, mario140379
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jest to Może Ato Sushi ale jak na Piottkow to naprawdę niezłe. Jedzenie smaczne i ładnie podane. Wystrój restauracji raczej średni, kojarzy się roche z chińskim barem ale czysto i schludnie. Miła obsługa.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, B2844LGpiotrk
Zrecenzowano 19 stycznia 2019

Korzystam z Waszych usług od początku działalności w Rynku Trybunalskim. Na początku wszytko było perfekcyjnie - super obsługa i oczywiście pyszne sushi. Polecałem wszystkim. Potem były jakieś roszady i zmienili się panowie przygotowujący jedzenie, parę razy zdarzyło się, że ryż był słabo przyprawiony, na wynos nie dostałem pałeczek ale nadal było dobrze. Ostatnimi czasy - podaję jeden z przykładów, kupując na wynos - zestaw "salmon set" nie dostałem wasabi a bez tego raczej słabo to smakowało. Ostatnio wybraliśmy się na kolację i było słabo - to spowodowało, że zdecydowałem się napisać ten komentarz. Cztery stoliki zajęte, nie dostaliśmy informacji, że jest jakaś zmiana w menu, że nie ma przekąski przed posiłkiem głównym (ale to pewnie obniżanie kosztów) duży minus. Następnie Panie Kelnerki podają gorące ręczniki do wytarcia rąk dwóm stolikom, niestety dwa stoliki ( w tym nasz) nie dostały - dziwne podejście. Wreszcie doczekaliśmy się na nasze dania lecz podane maki były bardzo cienkie i rozpadały się, co do smaku - ryż jałowy, brak octu winnego i cukru. Dobrze, że dodatki były świeże i dało się zjeść. Bywałem i kosztowałem sushi w wielu restauracjach, tak w kraju jak i za granicą i niestety muszę stwierdzić, że jeśli będziecie szli tą drogą - cięcie kosztów, obniżanie jakości itd. - stracicie klientów. Wasz były klient Michał.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Michał C

Restauracja Umi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Umi Sushi? Podziel się wrażeniami!