“Pyszne smaki”

Karuzela Smaków
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zajrzelismy tu przejazdem, polegajac na opiniach innych uzytkownikow TripAdvisora, no i jak zwykle nie pomylilismy sie:) pyszne dania, w niewygorowanych cenach, polecam!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, danielmG4448NO

Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie podane ze smakiem:) Jedliśmy zupy, makarony i burgery. Widać, ze restauracja zwraca uwagę na szczegóły :)Brawo dla kucharza!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 683beatad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel T, Kierownik ds. PR, Karuzela SmakówOdpowiedź udzielona 17 września 2018

Dzień dobry, dziękujemy Pani za opinię. Cieszymy się, że nasze dania przypadły Państwu do gustu. Nasi Kucharze dbają o to, by dania były przygotowane ze świeżych produktów o najlepszej jakości. Już za kilka dni ruszamy z nową kartą, zachęcamy do spróbowania nowych dań. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 16 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiłam dzięki recenzjom z TripAdvisor i kolejny raz okazało się że pomagają one w trafnym wyborze. Co do Karuzeli smaków wystrój bardzo przyjemny, kelnerka cudownie zakręcona, trochę zdziwił mnie mały wybór potraw, ale podobno nie ilość lecz jakość i to się sprawdziło, rzadko mój syn je z takim smakiem, a reszta rodzinki zachwycała się filetem z sosem pomarańczowym, do tego taaaka pomidorowa. Pysznie, trochę długo się czeka, ale gorąco polecam.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Joanna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel T, Kierownik, Karuzela SmakówOdpowiedź udzielona 26 lipca 2017

Pani Joanno, Dziękujemy :) otrzymywanie takich opinii sprawia nam ogromną przyjemność. Cieszymy się niezmiernie, kiedy nasi Goście doceniają nasze potrawy i wychodzą z Karuzeli Smaków z uśmiechem na ustach. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 25 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wczorajszej kolacji. Pyszne jedzenie, super obsluga, wszystko na 6 z plusem. Pozdrawiam

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Aneta C

Bardzo dziękujemy wizytę w Karuzeli Smaków oraz za Pani opinię. Naszego Szefa Kuchni oraz pozostały personel niezmiernie cieszą takie komentarze, dodają im wiele pozytywnej energii. Do zobaczenia :)

Zrecenzowano 24 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Nieporozumienie. Czas oczekiwania na pstrąga 45 min , przy pustej sali. Pstrąg nie przyprawiony , podany bez cytryny, ziemniaki letnie , warzywa z niewyczyszczonego grila. Zdecydowanie odradzam.

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, Robert S

Panie Robercie, dziękujemy za Pana opinię. Dotychczas Goście naszej Restauracji pozytywnie oceniali nasze dania zarówno z karty, jak i inne propozycje. Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są zaraz bezpośrednio po zamówieniu, dlatego czas oczekiwania może być nieco dłuższy. Oczywiście, zwrócimy uwagę, aby serwowane przez nas dania były jak najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że podczas kolejnej wizyty w naszym lokalu zostanie Pan pozytywnie zaskoczony. Pozdrawiamy

Karuzela Smaków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Karuzela Smaków? Podziel się wrażeniami!