“brzuch pełny smaku”
Restauracja Pausa — recenzja

Restauracja Pausa
Kuchnie: Włoska, Polska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opis: Restauracja Bar Cafe Pausa położony przy trasie S8 Katowice - Warszawa (327 km). Kuchni polsko-włoska sprawia, ze to miejsce inne niż wszystkie.Szeroki wybór zup, makaronów,sałat i deserów, bezpłatne WiFi,kąciki zabaw dla dzieci,zielony taras z placem zabaw sprawiają, że na mapie podróży to idealne miejsce na krótki odpoczynek, szybką obsługę i najwyższą jakość w przystępnej cenie.
Zrecenzowano 5 września 2019

Po stwierdzeniu, że żoładek domaga się kolejnej pysznej porcji makaronu skierowałem sie do Pausy. Szybkie spojrzenie na kartę- Carbonara dla mnie, Penne z łososiem dla Agatki oraz Penne z kurczkiem dla Mamuśki. Ja zjadłem wszystko. Dziewczyny nie dały rady. Smacznie a porcje duże- nawet dla mnie. Obsługa miła. Otoczenie lokalu przyjazne dla czworonżnych towarzyszy podrózy.

Dziękujemy, Maciowy m

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Mala przerwa po nieciekawej trasie. Szybko ,duzy wybor potraw. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Dodatkowo ladne miejsce

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, warto się zatrzymać. Nie trzeba długo czekać, porcje ogromne także warto przemyśleć ilość zamawianego jedzenia.

Dziękujemy, adga12
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Uważam że cena jest niadekwatna do porcji.Dania są smaczne ale małe porcje. Lokal przeciętny trochę jak w McDonald

Dziękujemy, Maria S
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, smaczne i świeże.
Można trochę odsapnąć po korkach związanych z remontem gierkówki i budową nowej autostrady.

Dziękujemy, dkoniec

Restauracja Pausa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pausa? Podziel się wrażeniami!