“Słaby hotel ze słabą restauracją”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Best Western Hotel Trybunalski
Miejsce nr 2 wśród 4 hoteli w Piotrkowie Trybunalskim
Gdańsk, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 83
36 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 54
“Słaby hotel ze słabą restauracją”
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2015

Stary hotel, trochę odnowiony, ale cały czas to relikt poprzedniej epoki. Skromne pokoje (czyste), dramatyczna salka konferencyjna, długa, wąska, ze słabą akustyką. Restauracja dopasowuje się do całości, czyli słabo. Ocenę poprawia trochę kręgielnia (dwa tory) z bogato zaopatrzonym w różne rodzaje piwa barem. Obsługa na kręgielni bardzo życzliwa i pogodna. W łazience cały czas śmierdzi papierosami, i to nie w jednej...Ogólnie, nie polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie polecam pokoi nad kręgielnią
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: kwietniu 2015, wyjazd służbowy
5 Dziękujemy, Piotr R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel T, Kierownik, Best Western Hotel Trybunalski, 31 lipca 2015
Jesteśmy bardzo wdzięczni za komentarz dotyczące pobytu w BEST WESTERN Hotel Trybunalski. Posiadamy 3 sale konferencyjne, których wymiary są ogólnie dostępne, każda z nich jest wyposażona w system nagłośnienia oraz rzutnik i projektor. Nasza restauracja od podstaw przygotowuję każde składniki wykorzystywane do stworzenia potraw. Nie używamy żadnych sztucznych dodatków. Szef kuch posiada wieloletnie doświadczeniu kulinarne, które ciągle rozwija i dba by każde danie było wyśmienite. Wielu Klientów ceni sobie naszą kuchnię o czym świadczą liczne imprezy okolicznościowe organizowane w naszej Restauracji oraz pozytywne opinie publikowane m.in. w tym portalu. W naszym obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia, w każdym pokoju zamontowany jest czujnik, więc nie zgadzamy, że wyczuł Pan woń papierosów. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Napisz recenzję

68 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (3)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 68
40 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2015

Piotrków Trybunalski widnieje na najstarszych mapach Polski. Dzisiaj śladów wspaniałej przeszłości niewiele pozostało. A hotel na miarę dzisiejszego Piotrkowa, ani wielki, ani mały. Zwykły całkiem przyzwoity jak na trzy gwiazdki. Obsługa uprzejma starająca się spełnić oczekiwania. Pokoje normalne,chociaż np. pokój 220 odbiega od zwykłych standadów. Na środku pomieszczenia stoi rower do ćwiczeń. Łazienka i toaleta odgrodzone są od pokoju szklaną szybą.. Śniadanie o niezbyt bogatym wyborze ale przyzwoite. W czasie przedświątecznym znalazła się na stole biała kiełbasa podawana na gorąco. Restauracja z ambicjami; np tatar z orzechami., czy łosoś z malinami.

• Pobyt: marcu 2015, wyjazd służbowy
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Best Western

Dziękujemy, Andrzej P
Witam serdecznie. Dziękujemy za opinię, staramy się każdy Gość podczas pobytu czuł się komfortowo. Miło nam słyszeć, że nasze pokoje i obsługa spełniają oczekiwania naszych Gości. To prawda nasze apartamenty są wyjątkowe rowerek, sejf, lodówka czy wanna z hydromasażem. Pokój odgrodzony jest od łazienki szklanymi drzwiami, jednak by zwiększyć komfort jest tam również gruba zasłona. Śniadania podawane są w naszej Restauracji w formie bufetu szwedzkiego – różnorodne wędliny, sery, warzywa, owoce i inne pyszności – staramy się aby każdy znalazł dla siebie coś dobrego, na rozpoczęcie dnia. Podczas śniadań można także napić się aromatycznej, świeżo mielonej kawy z ekspresu. Zapraszamy do ponownych odwiedzin naszego obiektu. Pozdrawiamy
Sulejów, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
Zrecenzowano: 5 lutego 2015

Hotel położony jest w samym centrum miasta, bez problemu można do niego dotrzeć. Sam hotel jest świeżo po remoncie, bardzo ładnie urządzony. Obsługa hotelu jest miła i przyjazna, a kuchnia godna polecenia - każdy znajdzie coś dla siebie. Podsumowując - super miejsce! Polecam.

• Pobyt: grudniu 2014, wyjazd ze znajomymi
Dziękujemy, Siemiradzka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel T, Kierownik, Best Western Hotel Trybunalski, 18 marca 2015
Witamy serdecznie,

Bardzo dziękujemy za pobyt w BEST WESTERN Hotel Trybunalski oraz za Pańską opinię. Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna, pozwala nam upewnić się, iż standard świadczonych przez nas usług spełnia oczekiwania naszych Gości oraz pomaga nam je nieustannie doskonalić. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy odwiedzający nas gość mógł w pełni wypocząć oraz czuł się komfortowo podczas swojej wizyty. Miło nam, że Restauracja Karuzela Smaków również przypadła Państwu do gustu. Zapraszamy do ponownej wizyty. Pozdrawiamy.
Peterborough, Wielka Brytania
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 4 lutego 2015

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Obsługa jest bardzo przyjazna i chętna do rozmowy nawet z najmłodszymi gośćmi. Pokoje przystosowane dla rodziców jak i ich dzieci. Kuchnia zachwyca nawet "Tadkow Niejadków", bardzo wysoki standard podawania posiłków.

Jak tylko pojawi się okazja na powrót do tego hotelu napewno z niego skorzystam

• Pobyt: wrześniu 2014, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, AgnieszkaMusial
Witamy,
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani opinię odnoszącą się do pobytu w BEST WESTERN Hotel Trybunalski. Cieszymy się z tak pozytywnego komentarza i miłych wspomnień pozostawionych po Pani wizycie. Ta opinia będzie stanowiła zachętę dla naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie.
Kołobrzeg, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 74
45 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 78
Zrecenzowano: 16 stycznia 2015

Widać, że wnętrze jest dobrze zaprojektowane. Duży pokój i wygodne łóżko to niewątpliwie atut tego hotelu. W łazience duża wanna narożna jest miłym zaskoczeniem ale nie rozwiązano sposobu spłukania się po kąpieli. Wąż do prysznica jest za krótki a woda rozpryskuje się na całą łazienkę. Tutaj zaoszczędzono na armaturze wysokiej jakości, brakuje też jakiejkolwiek półki na kosmetyczkę, kosmetyki muszą stać na podłodze, brakuje też uchwytów. W hotelu nie jest cicho, zza okien dochodzi hałas z ruchliwej ulicy od wczesnych godzin porannych. Parking wprawdzie bezpłatny ale trzeba nieźle się nakombinować aby go odszukać. Jest czysto i schludnie, obsługa bardzo sprawna i miła. Niestety śniadanie biedniutkie, pieczywo czerstwe, a kawa kiepskiej jakości rozpuszczalna!!!

• Pobyt: styczniu 2015, wyjazd służbowy
Dziękujemy, zygmuntb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel T, Kierownik, Best Western Hotel Trybunalski, 17 marca 2015
Witam serdecznie.
Dziękujemy za Pańską opinię, staramy się każdy Gość podczas pobytu czuł się komfortowo. Jeśli chodzi o armaturę jest ona wysokiej jakości i do tej pory, żaden z Gości nie zgłaszał swoich uwag. Rzeczywiście zwróciliśmy uwagę na brak półki na kosmetyki i już rozwiązaliśmy ten problem.
Nasz obiekt znajduję się co prawda w centym Piotrkowa, jednak nie przy głównej ulicy. Podczas Pana pobytu obok Hotelu przebiegał objazd, z powodu remontu głównej ulicy w Piotrkowie, stąd mógł Pan odczuwać zwiększone natężenie hałasu.
Hotel posiada dwa monitorowane parkingi – bezpłatne dla gości. Jeden z nich znajduje się po przeciwnej stronie hotelu od ulicy, drugi zaś wewnętrzny, od podwórka . Obecnie parkingi są oznaczone i dojazd do nich jest jak najbardziej czytelny.
Śniadania podawane są w naszej Restauracji w formie bufetu szwedzkiego – różnorodne wędliny, sery, warzywa, owoce i inne pyszności – staramy się aby każdy znalazł dla siebie coś dobrego, na rozpoczęcie dnia. Podczas śniadań można teraz napić się aromatycznej, świeżo mielonej kawy z ekspresu. Jesteśmy dumni z różnorodności naszych śniadań i mamy nadzieję, że podczas następnej wizyty u nas poczuje Pan różnicę.
Zapraszamy ponownie. BEST WESTERN Hotel Trybunalski
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Piotrków Trybunalski — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0.9 km
Mercure Piotrków Trybunalski Vestil
Mercure Piotrków Trybunalski Ves...
Nr 1 z 4 w lokalizacji Piotrków Trybunalski
Liczba recenzji: 98
w odległości 14.3 km
Best Western Plus Hotel Podklasztorze
w odległości 15.1 km
Hotel Magellan
Hotel Magellan
Nr 1 z 1 w lokalizacji Adamów
Liczba recenzji: 106
Hotel Altamira
Nr 2 z 4 w lokalizacji Piotrków Trybunalski
Liczba recenzji: 10
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Best Western Hotel Trybunalski? Podziel się wrażeniami!

Best Western Hotel Trybunalski — dodatkowe informacje

Obiekt: Best Western Hotel Trybunalski
Adres: Grota-Roweckigo 5, Piotrków Trybunalski 97-300, Polska (dawniej Hotel Trybunalski)
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Łódzkie > Piotrków Trybunalski
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 4 hoteli w Piotrkowie Trybunalskim
Rozpiętość cen (za noc): 146 zł–186 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Best Western Hotel Trybunalski 3*
Liczba pokoi: 55
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Do dyspozycji gości oddajemy 55 nowoczesnych w większości klimatyzowanych pokoi, w tym zarówno pokoje „standard” jedno, dwuosobowe, pokoje dwuosobowe „superior” o podwyższonym standardzie jak i przestronne apartamenty wyposażone m.in. w wannę z hydromasażem, minibar i sejfINNOWACYJNOŚĆ W BIZNESIE…Hotel posiada 3 profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne przygotowane z myślą o szkoleniach, konferencjach, prelekcjach, spotkaniach biznesowych i wykładach. W Hotelu znajduje się Restauracja Karuzela Smaków – zaskakująca nowoczesnymi wnętrzami oraz bogatą ofertą wyśmienitych lekkich dań opartych na najlepszych recepturach kuchni światowych polecanych przez naszego Szefa Kuchni. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Best Western Hotel Trybunalski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?