“Lubię to!”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Liczba recenzji: 3
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Lubię to!”
Zrecenzowano: 7 października 2014

Porządny hotel, ładne wnętrze, warty swojej ceny. Karuzela - czyli Hotelowa restauracja w bardzo fajnym klimacie. Menu przyjemne, szczególnie przypadła mi do gustu propozycja kanapkowa - ciabattki :) Śniadanie hotelowe urozmaicone, uważam, że każdy znajdzie dla siebie coś dobrego i smacznego. Mimo że byłam w hotelu towarzysko z partnerem uważam, że to świetne miejsce biznesowe - warto zorganizować tu konferencje albo spotkanie integracyjne dla firmy.

Wskazówka dotycząca pokojów: standardowy pokój dwuosobowy jest bardzo przytulny
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: październiku 2014, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, ula900
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel T, Kierownik, Best Western Hotel Trybunalski, 18 marca 2015
Witamy serdecznie,
Bardzo dziękujemy za pobyt w BEST WESTERN Hotel Trybunalski oraz za tak pozytywną opinię. Otrzymywanie tak miłych komentarzy jest dla naszego personelu zawsze ogromną przyjemnością. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy odwiedzający nas Gość mógł w pełni wypocząć oraz czuł się komfortowo podczas swojej wizyty. Zapraszamy do ponownej wizyty i spróbowania dań Karuzeli Smaków z nowej karty oraz do Kręgielni Avocado Bowling Club. Pozdrawiamy
Napisz recenzję

68 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (3)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 19
6 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
Zrecenzowano: 5 października 2014

Niedrogi, albo wręcz tani hotel wart swojej ceny. Trochę ciężko znaleźć parking i jest malutki. Mają całkiem dobrą restaurację - ceny też przyzwoite tj nie hotelowe, a raczej jak na mieście. Pokoje czyste i ładne. Śniadanie mogłoby być bogatsze, ale nie ma co się czepiać. Ogólnie wart polecenia.

• Pobyt: wrześniu 2014, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Miro1003
Witam serdecznie.
Dziękujemy za Pańską opinię, staramy się każdy Gość podczas pobytu czuł się u nas komfortowo.
Hotel posiada dwa monitorowane parkingi – bezpłatne dla gości. Jeden z nich znajduje się po przeciwnej stronie hotelu od ulicy, drugi zaś wewnętrzny, od podwórka . Obecnie parkingi są oznaczone i dojazd do nich jest jak najbardziej czytelny.
Śniadania podawane są w naszej Restauracji w formie bufetu szwedzkiego – różnorodne wędliny, sery, warzywa, owoce i inne pyszności – staramy się aby każdy znalazł dla siebie coś dobrego, na rozpoczęcie dnia. Podczas śniadań można teraz napić się aromatycznej, świeżo mielonej kawy z ekspresu. Jesteśmy dumni z różnorodności naszych śniadań i mamy nadzieję, że podczas następnej wizyty u nas poczuje Pan różnicę.
Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni. Pozdrawiamy
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 41
35 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 24
Zrecenzowano: 20 lutego 2014

Z przywiązania zatrzymuję się w hotelu Trybunalskim. Wspomnę jedynie ,że jego dawniejszego wyposażenia nie żałuję. Przeszedł swoistą metamorfozę, która zachwyca. Aranżacja wnętrza na cztery z plusem. Dla osób leniwych,ktore lubią mieć wszystko w pobliżu,lepszego miejsca, w Piotrkowie nie sposób znaleść. Blisko dworca kolejowego i autobusowego. Blisko do głównej ulicy i można zafundować sobie przyjemny spacer w część starego miasta, bez obawy zgubienia drogi powrotnej. Cena za pobyt dobra. Personel miły i pomocny. Szczególnie polecam kuchnie w restauracji hotelowej. Trafiłem może na dobry dzień, jedzenie które zamówiłem palce lizać, w dodatku w przystępnej cenie ,biorąc pod uwagę jakość wykonania,prezentację na półmisku i smak. Szczerze polecam to miejsce wszystkim.

• Pobyt: lutym 2014, wyjazd w pojedynkę
Dziękujemy, Piot J
Witamy serdecznie,

Bardzo dziękujemy za pobyt w BEST WESTERN Hotel Trybunalski oraz za pozostawienie tak pozytywnej opinii. Jest nam niezmiernie miło, że uznaje Pan pobyt w naszym Hotelu za udany. Cieszymy się, że docenia Pan wystrój naszego Hotelu, wysoką jakość obsługi oraz Restaurację Karuzele Smaków. Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy.
Tczew
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 8
7 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
Zrecenzowano: 12 lutego 2014

Czysty dobrze wyposażony i umeblowany hotel. Wszystko to za umiarkowaną cenę. Do tego dobra nie droga restauracja. Jedyna wada to dość ciasne pokoje ale mi to nie przeszkadzało. Pokój miałem od podwórza i było cicho, nie wiem jak to wygląda od strony ulicy.

• Pobyt: lutym 2014, wyjazd służbowy
1 Dziękujemy, Adamsurfer
Witamy,
Dziękujemy bardzo za wyrażenie tak pochlebnej opinii o naszym hotelu. Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna, pozwala nam upewnić się, iż standard świadczonych przez nas usług spełnia oczekiwania naszych gości oraz pomaga nam je nieustannie doskonalić. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy odwiedzający nas gość mógł w pełni wypocząć oraz czuł się komfortowo podczas swojej wizyty. Mamy nadzieję, pobyt u naszym obiekcie pozostawił miłe wspomnienia i zachęci do ponownej wizyty. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Łódź, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
Zrecenzowano: 5 stycznia 2014

Zatrzymałem się w hotelu bo skusiła mnie marka Best Western z której często korzystałem w zagranicznych podróżach. Nie zawiodłem się i tu. Pokoje pachnące czystością, wygodne z wszelkimi udogodnieniami. Śniadania hotelowe na poziomie. Wieczór spędziliśmy w Restauracji Karuzela Smaków mila obsługa, dobre jedzenie i duży wybór drinków. Na stronie hotelu wspomniano ze wkrótce ma być otwarta kręgielnia w hotelu. Z pewnością po otwarciu wpadniemy. Polecam !

• Pobyt: grudniu 2013, wyjazd ze znajomymi
2 Dziękujemy, Bogusz B
Witamy,

Dziękujemy za pozostawianie tak przychylnej opinii odnośnie naszego Hotelu.Dokładamy wszelkich starań, aby każdy odwiedzający nas gość mógł w pełni wypocząć oraz czuł się komfortowo podczas swojej wizyty. Mamy nadzieję, pobyt u naszym obiekcie pozostawił miłe wspomnienia i zachęci do ponownej wizyty, będzie miał Pan okazję skorzystać z naszej Kręgielni Avocado Bowling Club. Pozdrawiamy
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Piotrków Trybunalski — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0.9 km
Mercure Piotrków Trybunalski Vestil
Mercure Piotrków Trybunalski Ves...
Nr 1 z 4 w lokalizacji Piotrków Trybunalski
Liczba recenzji: 98
w odległości 14.3 km
Best Western Plus Hotel Podklasztorze
w odległości 15.1 km
Hotel Magellan
Hotel Magellan
Nr 1 z 1 w lokalizacji Adamów
Liczba recenzji: 106
Hotel Altamira
Nr 2 z 4 w lokalizacji Piotrków Trybunalski
Liczba recenzji: 10
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Best Western Hotel Trybunalski? Podziel się wrażeniami!

Best Western Hotel Trybunalski — dodatkowe informacje

Obiekt: Best Western Hotel Trybunalski
Adres: Grota-Roweckigo 5, Piotrków Trybunalski 97-300, Polska (dawniej Hotel Trybunalski)
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Łódzkie > Piotrków Trybunalski
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 4 hoteli w Piotrkowie Trybunalskim
Rozpiętość cen (za noc): 146 zł–186 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Best Western Hotel Trybunalski 3*
Liczba pokoi: 55
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Do dyspozycji gości oddajemy 55 nowoczesnych w większości klimatyzowanych pokoi, w tym zarówno pokoje „standard” jedno, dwuosobowe, pokoje dwuosobowe „superior” o podwyższonym standardzie jak i przestronne apartamenty wyposażone m.in. w wannę z hydromasażem, minibar i sejfINNOWACYJNOŚĆ W BIZNESIE…Hotel posiada 3 profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne przygotowane z myślą o szkoleniach, konferencjach, prelekcjach, spotkaniach biznesowych i wykładach. W Hotelu znajduje się Restauracja Karuzela Smaków – zaskakująca nowoczesnymi wnętrzami oraz bogatą ofertą wyśmienitych lekkich dań opartych na najlepszych recepturach kuchni światowych polecanych przez naszego Szefa Kuchni. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Best Western Hotel Trybunalski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?