Zrecenzowano: 6 stycznia 2017

Brak parkingu, Obsługa w Recepcji mało pomocna, brak władania zwrotami grzecznościowymi tj :"Dzień Dobry", "Proszę" czy "Do wiedzenia" przez Panie Recepcjonistki. Brak obycia- jeszcze nie zdążyliśmy postawić bagaży, które mieliśmy w rękach a już pytanie padło: "Gotówką czy kartą płatność?" Haha. Atmosfera ogólnie mało przyjazna. W pokoju brudne wytarte ściany, pęknięcia, brudna plama na prześcieradle, w łazience niedomyty prysznic, brak zatyczki w prysznicu przez co można było oglądać grzyba, ręczniki- DRAMAT! stare, biało-żółte. Zimno w całym hotelu, śniadanie....jest w godzinach 8-10:00. Zeszliśmy o godz. 9:00, nic na ciepło i praktycznie puste talerze więc dojedliśmy co zostało...
Hotel ma możliwości ale żeby na nim zarabiać i zdobywać Klientów trzeba dbać o czystość i mieć do tego przede wszystkim serce a tutaj zdecydowanie go BRAK- szkoda...

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, Anula1978
Zrecenzowano: 22 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Urokliwa starówka. Przyjemne stylowe pokoje. Jedyny minus to brak suszarki w łazience. W dni wolne możliwość parkowania na głównej ulicy pod monitoringiem miejskim. Miejsce ciche i cenowo przystępne. Zaskakująco przydatną funkcję posiadają drzwi, kiedy wchodząc do pokoju zapomnimy ich zamknąć, rozlega się alarm. Myślałem przez chwilę, że to przeciwpożarowy.

Termin pobytu: listopad 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, tomaszmed
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2016

Hotel w samym centrum miasta, bezpośrednio na głównym rynku, co niestety przekłada się na brak parkingu. Poza tym hotel bardzo fajnie zaadaptowany. Obsługa miła, bardzo duży plus za możliwość zjedzenia śniadania przed godziną ich wydawania w weekend. Pokoje bez zastrzeżeń.

Termin pobytu: maj 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marcin_Uncensored
Zrecenzowano: 7 grudnia 2015

PARKING - to właśnie jedyny minus tego hotelu. Trzeba zostawić samochód po drugiej stronie rynku na parkingu niestrzeżonym. Kilkaset metrów do przejścia przez parking i rynek. Latem pewnie fajnie, chociaż kostka nie pomaga ciągnąć walizek. Zimą lub w deszczu słabo...

POKOJE - duży, piękny pokój dostałem. nie wiem ile miał m2 ale chyba z 40 z łazienką. Ładny, czysty, dość ekskluzywny. Łazienka z wanną duża i czysta.

Polecam. Pyszne jedzenie i ładny hotel. Jeśli Wam nie przeszkadza brak parkingu hotelowego - hotel wart polecenia

Termin pobytu: listopad 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, DarekW866
Zrecenzowano: 31 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel miesci sie w rynku. Nie ma parkungu ale niedaleko jest mozliwosc parkowania w miejscu monitorowanym i bezplatnym. W pokojach brak niestety klimatyzacji i robi sie bardzo duszno. Pokoj mialem niewielki ale dla 1 osoby byl wystarczajacy. Bylo czysto i musze powiedziec, ze pomimo drobnych niedogodnosci bardzo milo spedzilem tu kilka dni. Personel staral sie byc pomocny, codziennie oferowano sprzatanie i zmiane recznikow. Sniadania calkiem smaczne.
Brak kontaktu przy lozku byl lekko irytujacy. Z okien mialem bardzo ladny widok na rynek.
Generalnie fajne miejsce i niezbyt drogie miejsce.

Termin pobytu: lipiec 2015
Typ podróży: Podróż służbowa