Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko co potrzeba znajduje się na miejscu i to z doskonałym wyczuciem. Miły personel, panie wszystko wytłumaczyły, smaczne śniadanie z bogatym szwedzkim stołem, wygodne pokoje z klimatyzacją i herbatą, spa piwne z masażem i restauracja mieszczące się w budynku. Idealne zestawienie na rocznicę.

Dziękujemy, lorddeathboy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MercureVestil, Dyrektor generalny, Mercure Piotrków Trybunalski VestilOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowny lorddeathboy,
bardzo dziękujemy za Pana opinię. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym dniu jak rocznica. Życzymy Państwu wszystkiego dobrego. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia.

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, zarówno recepcja jak restauracja
dogodne położenie, darmowy parking, w pobliżu wiele restauracji i sklepów
na pewno ponownie skorzystamy z usług tego hotelu.
pozdrawiamy przemiła Panią z recepcji -
:) MKK

Dziękujemy, mkk602019
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Hotel stanowi wspaniałą bazę wypadową na wycieczki po Piotrkowie i oklolicach. Obiekt jest bardzo dobrze przygotowany na przyjęcie gości
Bardzo miła obsługa, która zawsze reaguje na potrzeby gości . Mercure Piotrkow w należyty sposób wywiązuje się z realizacji przywilejów wynikajacych z uczestnictwa w programie lojalnosciowym le club accor. Pyszne śniadanie. Polecam

Dziękujemy, Łukasz L

Szanowny Panie Łukaszu,
bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie opinii. Cieszymy się,że mogliśmy spełnić Pana oczekiwania dotyczące pobytu oraz programu lojalnościowego. Pana opinia daje nam dużą satysfakcję i motywuje nas do dalszego rozwoju. Zapraszamy ponownie i do zobaczenia.

Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Kolejny udany pobyt. w Piotrkowie Trybunalskim.Przemiła obsługa a w szczególności Pani z serwisu sprzątającego.Wszędzie blisko , czysto , duży pokój , Dużo kanałów TV, czajnik , kawa, herbata , woda Polecam Najlepszy hotel w Piotrkowie Trybunalskim

Dziękujemy, tomaszk678
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MercureVestil, General Manager, Mercure Piotrków Trybunalski VestilOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2019

Szanowny Panie Tomaszu,
bardzo dziękujemy za znalezienie czasu i wystawienie opinii dla naszego hotelu!
Każda pozytywna opinia motywuje nas do podnoszenia naszych kompetencji oraz poziomu naszych usług.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 17 marca 2019

Termin pobytu: marzec 2019