Dobre muzeum z dobrym piwem

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019
filipm173
Łódź, Polska
Browarek;)

Miejsce ciekawe, dość dużo informacji, jest tez na czym oko zawiesić.. uchyla rąbka tajemnicy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 lipca 2019
szyber
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ogarnięte na całkiem niezłym poziomie. Miłe wprowadzenie w proces warzenia piwa, zyskuje przede wszystkim przez wystawiony na ekspozycję sprzęt piwowarski. Treści, jak na cenę biletu, nie jest może przesadnie dużo, ale można i warto skorzystać z obiektu jak ze sklepu, jest wiele rzeczy niedostępnych łatwo gdzie indziej.

Dziękujemy, filipm173
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ciekawe, dość dużo informacji, jest tez na czym oko zawiesić.. uchyla rąbka tajemnicy browarniczej:)

Dziękujemy, szyber
Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Byłem tu pierwszy raz. Byłem w sklepie nie na samwje wystawie i kupiłem 3 produkty jeden dobry jalowiec i 2 piwa. Pan ma doskonały wybór piw. Ma też wiedzę aby zaproponować ciekawe gatunki piwa które nie piłem. Jedno mi smakowało a drugie było dobre ale nie w moim typie. Pozdrawiam pewnie przyjdę na samą wystawę. Do zobaczenia.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 23 grudnia 2018

Muzeum Piwowarstwa pozwoli wielu osobom dowiedzieć się zaskakujących rzeczy o produkcji piwa, ale przede wszystkim poznać sam proces i historię powstawania tego zacnego trunku. Spacerując z przewodnikiem przez kolejne sale, dowiedzieć się można wiele o technologii, ale i o produktach z których piwo powstaje. Przewodnicy są kompetentni, posiadający naprawdę świetną wiedzę z tego zakresu. Podczas zwiedzania jest też opcja spróbowania piwa z Browaru Jan Olbracht, a dla miłośników piwa - dobrze zaopatrzony sklepik muzealny z piwem, ale też różnymi gadżetami czy koszulkami. Zwiedzanie grupowe - 25 zł od osoby.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, przewodnik694
Zrecenzowano: 10 września 2018

Podczas głównego celu wizyty - łaźni piwnych, zwiedzania browaru Jana Olbrachta nie mogło w naszych planach zabraknąć i tego miejsca - zrobiło na nas olbrzymie wrażenie. Jako zapaleni piwowarzy z zainteresowaniem je zwiedziliśmy, zaopatrując się przy tym w doskonałe piwa:)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, agnez666