“Chętnie tam wrócę :) ”

Fabryka
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój na 5!
Podanie na 5!
Sympatyczna obsługa na 5!
No i jedzenie na 6!
Pysznie, zdrowo, tanio :)
Do takich miejsc chce się wracać !
Oby tak dalej ! Brawo dla Was!

Dziękujemy, mamamai1

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, niskie ceny, atmosfera - wszystko na ogromny plus! Dania lunchowe, desery, drinki - bajka. Polecam to miejsce!

Dziękujemy, 310joannal
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Fabryki trafiliśmy przez Trip Advisora. Szukaliśmy lokalu na szybką kolacje w trasie.
Wystrój bardzo przyjemny, loftowy ale przytulny. Stolik przy którym siedzieliśmy niestety bardzo niestabilny. Na plus krótkie i czytelne menu. Na minus: wielkość porcji i wysmazenie kurczaka (zarówno we wrapie jak i sałatce był jak suchy wiór). Mięta dobra, cappucino malutkie.
Szkoda, że wrap kiepsko zwinięty a pomidory w sałatce zamiast sezonowych to zwykle, kiściowe. Duży plus za czystość, dziewczyny od razu sprzatały stoliki.

1  Dziękujemy, Magdalena R
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat w lokalu, sympatyczna obsługa, deser przepyszny, kawa przyzwoita, nie wiem jak przekąski. Miejscówki przy oknie rewela ale dodalabym coś na te stoły na srodku bo troche zajezdzaja barem mlecznym. Jeśli kiedys będę jeszcze w Piotrkowie to zajrzę z pewnością.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, augasystem5
Zrecenzowano 4 września 2018

Miła obsługa i smaczne, inne niż w innych miejscach, sałatki oraz desery i napoje sprawiają, że do Fabryki wróci każdy, kto ją odwiedził.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Lidia S

Fabryka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Fabryka? Podziel się wrażeniami!