“Prawdziwa włoska pizza w mieście”
Rendez-Vous — recenzja

Rendez-Vous
Opis: Restauracja w centrum miasta. Powstała w 2001 roku. Składa się z dwóch sal konsumpcyjnych. W jednej mieści się pizzeria z daniami włoskimi, a w drugiej restauracja z kuchnią polską i międzynarodową. Restauracja posiada ogródek letni z ładnym widokiem na park i fontannę.
Zrecenzowano 4 września 2019

Odkąd restauracja zatrudniła włoskiego kucharza robi super pizze z cienkim ciastem, smacznymi dodatkami według gustu klienta. Kiedy tylko jestem u rodziny zawsze tu zaglądamy oby nic się nie zmieniało niech tak trwa.

Dziękujemy, Ela1975M

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo fajna lokalizacja. Zatrzymalismy sie na kawke a przy okazji zjedlismy ciasteczko. Bylo bardzo dobre.

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre smaczne desery. Zarówno szarlotka na ciepło, Brownie jak i lody. Dobra lokalizacja blisko rynku.

Dziękujemy, micha_mozyszek
Zrecenzowano 23 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam tu już kolejny raz, a celem mojej wizyty była oczywiście włoska pizza. Nie zawiodłam się, jest wyśmienita. Cienkie, chrupiące ciasto, PYSZNA włoska oliwa no i pizzerman rodem z Sycylii. Naprawdę warto się tam wybrać bo to jak podróż w inną krainę. Do tego obsługa miła, a sama część lokalu obejmująca pizzerię przytulna i nowoczesna. Polecam miłośnikom pizzy!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, OlaPiotrkow
Zrecenzowano 4 września 2018

Pizza bardzo smaczna. Wszystkie dodatki świeże. To najlepsza pizza w Piotrkowie, bez sosów, które zabijają prawdziwy smak. Byłam kilka razy i nigdy się nie zawiodłam.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Lidia S

Rendez-Vous — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Rendez-Vous? Podziel się wrażeniami!