“Dobre desery”
Rendez-Vous — recenzja

Rendez-Vous
Opis: Restauracja w centrum miasta. Powstała w 2001 roku. Składa się z dwóch sal konsumpcyjnych. W jednej mieści się pizzeria z daniami włoskimi, a w drugiej restauracja z kuchnią polską i międzynarodową. Restauracja posiada ogródek letni z ładnym widokiem na park i fontannę.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre smaczne desery. Zarówno szarlotka na ciepło, Brownie jak i lody. Dobra lokalizacja blisko rynku.

Dziękujemy, micha_mozyszek

Zrecenzowano 23 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam tu już kolejny raz, a celem mojej wizyty była oczywiście włoska pizza. Nie zawiodłam się, jest wyśmienita. Cienkie, chrupiące ciasto, PYSZNA włoska oliwa no i pizzerman rodem z Sycylii. Naprawdę warto się tam wybrać bo to jak podróż w inną krainę. Do tego obsługa miła, a sama część lokalu obejmująca pizzerię przytulna i nowoczesna. Polecam miłośnikom pizzy!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, OlaPiotrkow
Zrecenzowano 4 września 2018

Pizza bardzo smaczna. Wszystkie dodatki świeże. To najlepsza pizza w Piotrkowie, bez sosów, które zabijają prawdziwy smak. Byłam kilka razy i nigdy się nie zawiodłam.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Lidia S
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

Położenie i lokalizacja dobre reszta mojej oceny jest smutna. Od wejścia podłoga krzywa zakryta brudną zapiaszczoną pofałdowaną wykładziną, która ma chyba 20 lat i nie była nigdy prana. W lokalu nieświeże powietrze, czuć stęchlizną, mam wrażenie że coś sie komuś pomieszało bo woń wydobywająca się z nawiewu pochodzi ewidentnie wprost z WC. Kelner przyjął zamówienie jak z łaski aby szybciej odbyła się ta niemiła czynność. Nie potrafił nic zaproponować ani opowiedzieć co w kuchni jest dobrego do zjedzenia dzisiaj. Naburmuszony wywracał oczami i przestępował z nogi na nogę. Oczekiwanie na jedzenie nie było zbyt długie ale nic dziwnego że w tej sytuacji kotlet schabowy był praktycznie z surowego mięsa, za słabo rozbitego, panierka odchodziła z niego jak niepotrzebna skóra a pod nią była warstwa jakiejś dziwnej wody o niemiłym zapachu. Danie w ogóle nie do zjedzenia. Ziemniaki i jarzyny niby z grilla niestety podobna sytuacja- zamiast chrupiące były ledwo podgrzane, łykowate, twarde i niesmaczne. Zmarnowane produkty, kucharz/kucharka stanowczo powinien zmienić zawód... Mamy XXI wiek, żyjemy w środku Europy a restauracja jak z poprzedniego smutnego świata, jednym słowem brud, smród i ubóstwo dzisiaj już rzadko spotykane. Żeby nie było niedomówień to nie jest restauracja np. dla turystów czy rodzin tylko knajpa dla chętnych na lufę i śledzia. Brudne oparcia foteli, brudne paznokcie u kelnera, brudna serweta i ten wszechogarniający smród na sali zakamuflowany jakimś niby odwaniaczem..ehhh..

Termin wizyty: sierpień 2018
6  Dziękujemy, Veronica S
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne pizza od Luigi i przemiła obsługa kelnerska. Zachwalamy tę restaurację, bo lepszej pizzy nie pamiętamy.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, jacekw649

Rendez-Vous — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Rendez-Vous? Podziel się wrażeniami!