“Rodziny obiad 😃🌹😊”
Restauracja Stajnia — recenzja

Restauracja Stajnia
Nr 10 wśród 45 Restauracje (Piła)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem tu wesele w sali na górze. Jadam tez z rodziną niedzielny obiad co jakiś czas. Przemiła obsługa. Lubimy uda z kaczki z kluseczkami, schabowy (na cały talerz) z frytkami je dorosły syn, zraz to dla mnie, dorsze, soczyste ryby, zupy u desery- lody z ciepłymi malinami lub ciastem.

Dziękujemy, Jarosław M

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Pojedliśmy, popili, z żalem wychodzili! Tatar wyśmienity! Już tu kiedyś bawiłem (się), dlatego trafiłem. Niewiele pamiętałem, ale sobie przypomniałem.

Dziękujemy, KirasJerzyk
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe, klimatyczne i przyjazne miejsce, obsługa miła i pomocna. Karta czytelna, dla każdego znajdzie się danie ( bez mięsa, z mięsem, przystawki, desery itd). Jedzenie smaczne i nie czekaliśmy długo mimo że było dużo gości. Warto odwiedzić będąc w Pile. Polecamy, bywamy często i do tej pory nie zawiedliśmy się.

Dziękujemy, anetat573
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne wnętrze które idzie w parze z rewelacyjną kuchnią. Sporo dań kuchni staropolskiej, rewelacyjne mięsa, zrazy z sosem i kaszą, mnóstwo zup. Smaczne desery i ciasta, fachowa obsługa kelnerska. Ceny średnio-umiarkowane. Ja zdecydowanie polecam , o zrazach z kluskami śląskimi i buraczkami śnię po nocach

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 168marcind
Zrecenzowano 22 października 2018

Jestem bardzo zawiedziona bo po przeczytaniu pozytywnych opinii spodziewałam się smacznie zjesc.Mowa tutaj o krewetkach królewskich,które wyglądały jak z biedronki i w niczym nie przypominały królewskich za 5 małych krewetek w tym troche pieczonej papryki i cztery plasterki cukini zapłaciłam 39zł,na dodatek były pomarszczone a to oznacza ze krewetka leżała długo zamrożona.Mąż jadł rybe z ziemniakami gdzie ziemniaki były podgrzane a nie swieże,nie dało sie ich zjesc.Generalnie obsługa przygotowywała jakąś wieksza impreze i moze w kuchni skupili sie na gotowaniu dla gosci ale to nie powinni przyjmowac klientów indywidualnych.Ja nie polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, aleksander2004

Restauracja Stajnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piła, Wielkopolska

Piła, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Stajnia? Podziel się wrażeniami!