“Kelner z gwiazdką Michelin :)”
Molino Grill — recenzja

Molino Grill
Nr 2 wśród 45 Restauracje (Piła)
Kuchnie: Polska, Międzynarodowa, Grill
Opis: W samym centrum Piły, w otoczeniu bogatej zieleni, bezpośrednio nad rzeka znajduje się Molino. Molino to - Restauracja, Club Muzyczny oraz Bar Bistro. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się duży parking.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Po wycieczce rowerowej udaliśmy się na małe co nieco do Molino. Miła atmosfera, pyszne jedzenie,smaczne piwo Szyszka, ale to nic w porównaniu z obsługą jaką zaserwował nam kelner Marcin :) Gdyby można było przyznawać gwiazdki Michelin dla kelnerów, Pan Marcin na pewno otrzymałby ze 2 :)

2  Dziękujemy, Tinka S

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Świetne jedzenie, bardzo przyjemny klimat. Obsługa jedna z najlepszych jakie widziałam, zwlaszcza kelner - pan Marcin :)

Dziękujemy, Kitka P
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, można posiedzieć napić się piwka. Dla gości gry i zabawy, kelnerzy z uśmiechem na twarzy. Polecamy

Dziękujemy, Buszmena
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Łatwość rezerwacji, duży wybór dań, ale największy plus to obsługa-serdecznie, z zaangażowaniem. Najmocniejszy punkt (Marcin z Krakowa)!!!

1  Dziękujemy, podroznik197809
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny zawitałam do Piły i zatrzymałam się w restauracji Molino. Miejsce zrobiło na mnie duże wrażenie, głównie za sprawą dużej ilości przepięknych, kwitnących kwiatów. Wszędzie czysto, obsługa miła i pomimo dużego ruchu zamówienie zrealizowane szybko. Lemoniada zimna, orzeźwiająca i ładnie ozdobiona owocami. W karcie przeważają dania kuchni polskiej. Wybrane przez nas żeberka i makaron z kurkami dobrze doprawione. Na duży plus sezonowa wkładka, świadcząca o tym, że zawsze znajdziemy dania, które w danej chwili są na topie. Przed posiłkiem podane czekadełko, a dania główne ozdobione świeżymi ziołami. Gorąco polecam, obowiązkowy przystanek w drodze nad morze.

Dziękujemy, Anna K

Molino Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piła, Wielkopolska
Piła, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Molino Grill? Podziel się wrażeniami!