Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przed rezerwacją znalazłam informacje, ze hotel jest klimatyzowany, niestety okazało się że klimatyzacja jest jedynie w recepcji. Przy temperaturze 30 stopni na zewnątrz w hotelu było jeszcze gorzej. Nie było czym oddychać, musieliśmy spać przy wiatraczku.
W łazience było jak w saunie.
Dostaliśmy pokój na 9 piętrze z widokiem na miasto.
Stare meble, bardzo twardy materac. Kiepskie światło jak w większości hoteli (niekorzystne do makijażu)

Plusem był czajnik i filiżanki, kawa, codziennie świeża woda w butelkach, suszarka.
Śniadania były dobre, duży wybór, ale mały wybór dla wegetarian i wegan.

Poduszki zostały wymienione na poduszki bez piór na nasze życzenie.

Mało miejsc parkingowych, ale nam udało się zaparkować przed hotelem.

Standard adekwatny do ceny.

Dziękujemy, ewelina28
Zrecenzowano: 29 października 2018

Witam, dzisiaj chciałbym opisać Hotel Gromada w Pile. Zacznijmy od lokalizacji- blisko pilskiego parku na wyspie oraz blisko rzeki i rynku. W srodku pokoje nie sa zbyt nowoczesne ale wciaz dobre. pozdrawiam

Wskazówka dotycząca pokoi: 5 pietro super
Dziękujemy, _vojtazswis
Zrecenzowano: 5 października 2018

Bryła nieciekawa, meble w pokojach mające pewnie ze 25 lat, a mimo to bardzo polecam ten hotel. Jest czysto, pokoje są duże i oferujące (na wyższych piętrach) ładną panoramę miasta i okolicy. Wygodne łóżka. Całkiem nieźle wyposażone łazienki. Dość urozmaicone i smaczne śniadanie. Całości dopełnia uśmiechnięty, miły personel. Niech Was nie zwiodą siermiężne pozory - naprawdę warto tu przyjechać...

• Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Przemysław N
Zrecenzowano: 3 października 2018

Miałem okazję po raz pierwszy gościć w Hotelu.
Celem wizyty było wesele przyjaciół na 200os.
Śniadania bardzo smaczne duży wybór ciepłych dań warzyw i zimnych przekąsek.
Obsługa naprawdę na wysokim poziomie i dała radę ze wszystkim.

Hotel jeszcze nie w 100% przeszedł odnowę tutaj mam na myśli głównie pokoje które jeszcze nie przeszły remontu.

Dziękujemy, L3091LXadamm
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Hotel Gromada (d. Rodło) to skansen propagandy sukcesu lat 70-tych i rozwoju Piły z niebywałym rozmachem ówczesnego wojewody. Osobliwy klimat dla koneserów. Sceneria "07 zgłoś się" i "Wielkiego Szu". Mnie się podobało, bo tego oczekiwałam. Z premedytacją wybrałem ten hotel. Bardzo miła obsługa i rewelacyjne położenie dla chcących zwiedzać miasto.

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, maciej850