Piastów

“Obiad”
Karczma Dwa Bazanty — recenzja

Karczma Dwa Bazanty
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Piastów)

Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa. Byłam tutaj kilka lat wcześniej na weselu. Polecam wszystkim ze względu na cenę oraz różnorodność menu. W karcie także dania wegetariańskie. Poza tym bardzo miły wystrój wnętrza :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Zebra87

Zrecenzowano 19 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne obsługa przemiła atmosfera i wystrój sprawiają że chce się wracać polecam cała rodzina byłam jak również że znajomymi

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Kinga G
Zrecenzowano 15 stycznia 2019

Byliśmy przypadkiem w bliskiej okolicy i postanowiliśmy wstąpić na obiad, o ile zupa plus rosół były dobre to drugie dania bardzo nas rozczarowały, karkówka oraz filet z kurczaka były co najmniej na pół surowe. Nie muszę dodawać, że skończyło się źle. O ile impreza zorganizowana w tym lokalu wypadła bardzo dobrze pod każdym względem, o tyle obiad to jak to się mówi - pierwszy i ostatni raz.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, zoomcajs21
Zrecenzowano 5 listopada 2018

Byliśmy w Karczmie juz kilka razy - jedzenie zawsze jest świeże i smaczne. Wątróbka - rewelacja! Obsługa kelnerska sympatyczna. Czysto.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Dreamer09027029195
Zrecenzowano 4 czerwca 2018

Menu może i rozmaite, ale takie "od Sasa do lasa". Jedzenie mało powiedzieć podłe, pizza to niedopieczony plak, jak się okazało czarny z brudu od spodu, bez sosu tomato, ale za to grubo na 1 cm jakiejś mazi przypominającej ser. Pieczona na tak brudnych blachach, że goście moi podczas konsumpcji wybrudzili na czarno ręce, a co za tym idzie i garderobę, szczególnie dzieciaki. Talerze do pizzy to małe deserówki! Szok. Byliśmy bardzo głodni, 8 letnia siostrzenica odstawiła talerz z dewolajem i rozpłakała się mówiąc, że to obrzydlistwo jest smaku gumy do żucia. Spróbowałam, miała rację. Poczułam się, jak b. dawno temu w perelu z babcią w jakimś zadupionym barze. Perłą okazał się starszy Pan kelner pełen kultury, dowcipu, refleksu, ale to za mało!!! Chciał nam jeszcze te ohydztwa pakować do domu, ale podziękowaliśmy. Nigdy bym się nie spodziewała, że takie speluny jeszcze istnieją. Jak można czymś takim karmić ludzi? Było mi ogromnie wstyd, bo miałam gości, rodzinę z wybrzeża i chciałam ich ugościć w moim mieście. Nigdy, przenigdy więcej, omijać szerokim łukiem!!!

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, Helena M

Karczma Dwa Bazanty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pruszków, Mazowieckie

Michałowice, Mazowieckie
Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Karczma Dwa Bazanty? Podziel się wrażeniami!