Zrecenzowano: 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry dojazd, duży parking, stosunek jakości do ceny jak najbardziej na plus. Pomimo rezerwacji dla jednej osoby otrzymałam ogromne podwójne łóżko. Smaczne, obfite śniadanie. Pomimo tego że pokój miałam od strony ruchliwej ulicy nie było jej specjalnie słychać. Polecam

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, A6599ZSmartam
Zrecenzowano: 9 listopada 2018

Okropny hałas w pokojach od strony Trasy Gdańskiej. Nie da się spać. Ciężko było zasnąć, następnie wczesnym porankiem pobudka przez setki tirów przejeżdżających około 30 metrów od okien. Po dwóch nocach zmieniłem pokój na drugą stronę - zwolniła go moja znajoma, która już nie wytrzymała i opuściła hotel. Podczas następnego tygodniowego pobytu w Łomiankach wzięliśmy już inny hotel.
Natomiast obsługa faktycznie miła.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Sightseer59660573999
Zrecenzowano: 23 lutego 2018

Jestem stałym bywalcem od mniej więcej półtorej roku. Pokoje zawsze czyste. Obsługa miła i życzliwa. Bardzo dobre śniadania. Doskonały pomysł z dostępną kawą i herbatą na piętrze przez całą dobę. Parking na którym zawsze jest miejsce do zaparkowania. Dodatkowo świetne jedzenie włoskie po sąsiedzku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najciszej jest w pokojach od strony parkingu.
Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Grzegorz12345
Zrecenzowano: 15 stycznia 2018

Zatrzymałam się w tym obiekcie ze wzgledów praktycznych, blisko moiejsca mojego szkolenia i sprawdzony przez moich współpracowników. W środku czysto, śniadania bardzo dobre.
Jedna mała rzecz- w pokoju C- brak termostatu na kaloryferze czy możliwości otwarcia okna - w nocy było mi za gorąco.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 21 października 2017 z urządzeń przenośnych

Od dłuższego czasu regularnie goszczę w tym miejscu. Zawsze wszystko jest w najlepszym porządku, pokoje świetnie przygotowane. Obsługa miła i pomocna. Polecam również klasyczną włoską kuchnię w pobliskiej restauracji.

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa