“"Spotkanie rodzinne po latach..."”
Restauracja Arina — recenzja

Restauracja Arina
Nr 3 wśród 13 Restauracje (Łomianki)
Zrecenzowano 4 września 2019

W nowo odkrytym miejscu, zorganizowaliśmy duże spotkanie dla rodziny i przyjaciół (ok.50 osób).
Bardzo eleganckie, przyjazne i czyste miejsce ze świetną kuchnią, miłym personelem i przesympatyczną Panią menadżer.
Załoga otwarta na sugestie i propozycje, chętni do współpracy.
Wszyscy nasi goście wyszli zadowolenie, zwłaszcza Ci z małymi dziećmi.
Polecamy to miejsce:)
Wrócimy już niedługo;)

Dziękujemy, JaKi123456

Zrecenzowano 8 maja 2019

Restauracja pojawiła się bez wielkiego rozgłosu, a jednak da się zauwazyć i czasem zabieram tam rodzinę.
Bez tłumu, nieco na uboczu, elegancko.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Rawicz
Zrecenzowano 29 stycznia 2019

Plus za ładne wnętrze z kominkiem, wszystko nowe i na wysoki połysk. Jak dla mnie trochę za zimno w środku. Duży minus za czas oczekiwania na obiad -ponad 40 min. a wybraliśmy danie dnia "szef kuchni poleca". obsluga miła, jedzenie średnie i raczej tam nie wrócimy

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Karina S
Zrecenzowano 22 stycznia 2019

Pyszne jedzenie, świeże produkty, obfite porcje ,a do tego bardzo miła obsługa i piękne wnętrze :) Wszystko na plus, na pewno tu wrócimy :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, chrzaneczka
Zrecenzowano 26 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal tegoroczny i jakoś ominelismy
Ale zaskoczenie . Kameralne i bardzo eleganckie wnętrza
Można zjeść ze spokojem i klasa i porozmawiać
Obsługa dyskretna
Pyszne grzybowa czy żeberka
A,wszystko podane w ciekawej formie i w dobrym czasie
Jeśli nie lubisz tłumu i hałasu polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 810haniab

Restauracja Arina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łomianki, Mazowieckie

Łomianki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Arina? Podziel się wrażeniami!