“Średnio”

Lemon Tree Restauracja I Ogrod
Zamów online
Nr 8 wśród 13 Restauracje (Łomianki)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z koleżankami i przyznam szczerze ,że nie zachwyciła mnie. Jedzenie było bardzo dobre ale klimat chłodny.

Dziękujemy, MartaJackowiak90

Zrecenzowano 19 lutego 2019

Przez trzy dni miałem możliwość korzystania z oferowanych posiłków na lunch. Jedzonko bardzo pyszne i szybko serwowane. Obsługa na poziomie. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Grzegorz B
Zrecenzowano 29 stycznia 2019

To było nasze ulubione, rodzinne miejsce z doskonałym jedzeniem, fajną, miłą i kompetentną obsługą. Miejsce świetne, latem koncerty na świeżym powietrzu w pięknym ogrodzie, klimatycznie. Niestety ekipa zarówno w kuchni jak i kelnerska zmieniła się (chyba już wiele razy) i mimo, że dania są w karcie te same to już ich smak niestety nie... Wielka szkoda, bo tęsknimy za tamtymi dobrymi czasami:(

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Karina S
Zrecenzowano 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Lemon Tree jest fenomenalnym miejscem. Jedzenie jest pyszne, obsluga bardzo mila, czesto odbywaja sie super koncerty. Mozna tam wpasc napic sie piwa ze znajomymi, zjesc pyszna kolacje we dwojke czy po prostu wpasc na kawe i ciastko. Bardzo polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 343arkadiuszk
Zrecenzowano 3 września 2018

Przyjemne miejsce gdzie można spokojnie posiedzieć lub wyprawić jakąś imprezę okolicznościową. Kuchnia OK, widać że kucharz się stara. Miła obsługa, sympatyczna atmosfera. Dodatkowym atutem są organizowane imprezy, czasem występy zespołów na żywo. Restauracja posiada również spory ogród gdzie możemy również miło spędzić czas. Uważam że jest to miejsce godne polecenia tym bardziej że w najbliższej okolicy nie ma zbyt wielu tego rodzaju miejsc.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, jacekbrv

Lemon Tree Restauracja I Ogrod — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łomianki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Lemon Tree Restauracja I Ogrod? Podziel się wrażeniami!