“Zdecydowanie polecam 👌”
Gastromachina — recenzja

Gastromachina
Nr 8 wśród 562 Restauracje (Łódź)

Do tej pory są to najlepsze burgery jakie w życiu jadłam, do tego ceny przystępne. Myślę że frekwencja sama mówi za siebie

Dziękujemy, aleksandraary

Burgery są bardzo dobre szczególnie klasyk lecz poziom higieny na kuchni jest bardzo niski.Kucharz bez rękawiczek i czepka jak również wieczny problem z połapaniem się czyj jest dany burger wykrzykiwanie nr jak za PRL.

1  Dziękujemy, Lokalny2

Regularnie odwiedzam Gastromachine. Bez dwoch zdan... najlepsze burgery w Lodzi! Nie ma lepszych! Nie ma!!! Tylko w Gastromachinie!

Dziękujemy, bubasek
Zrecenzowano 12 września 2019

dałem się namówić i to był mój pierwszy raz kiedy jadłem tak smacznego burgera Bardzo smaczne i różnorodne smaki. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Zenon D
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Przez dłuższy czas omijałem, niesłusznie podejrzewając, że to tylko modna fasada. Dałem się jednak ostatnio namówić i przyznaję, że był to jeden z najlepszych burgerów, jakie gdziekolwiek jadłem. Biorąc pod uwagę smak, cena nie jest wygórowana. Na wielkie uznanie zasługuje fakt, że mimo tylu lat istnienia i dużej popularności nikt nie postanowił oszczędzić na jakości. Kolejne miejsce, z którego Łódź może być dumna. Mogłoby być więcej krzeseł na zewnątrz. Minus za popielniczkę (do dyspozycji personelu?) leżącą między drzwiami a stolikiem podczas mojej bytności; nie dla każdego jest atrakcją jedzenie w takim towarzystwie.

Dziękujemy, 3955Lukasz

Gastromachina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Gastromachina? Podziel się wrażeniami!