“Same plusy”
Gastromachina — recenzja

Gastromachina
Nr 8 wśród 559 Restauracje (Łódź)

Regularnie odwiedzam Gastromachine. Bez dwoch zdan... najlepsze burgery w Lodzi! Nie ma lepszych! Nie ma!!! Tylko w Gastromachinie!

Dziękujemy, bubasek

dałem się namówić i to był mój pierwszy raz kiedy jadłem tak smacznego burgera Bardzo smaczne i różnorodne smaki. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Zenon D
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Przez dłuższy czas omijałem, niesłusznie podejrzewając, że to tylko modna fasada. Dałem się jednak ostatnio namówić i przyznaję, że był to jeden z najlepszych burgerów, jakie gdziekolwiek jadłem. Biorąc pod uwagę smak, cena nie jest wygórowana. Na wielkie uznanie zasługuje fakt, że mimo tylu lat istnienia i dużej popularności nikt nie postanowił oszczędzić na jakości. Kolejne miejsce, z którego Łódź może być dumna. Mogłoby być więcej krzeseł na zewnątrz. Minus za popielniczkę (do dyspozycji personelu?) leżącą między drzwiami a stolikiem podczas mojej bytności; nie dla każdego jest atrakcją jedzenie w takim towarzystwie.

Dziękujemy, 3955Lukasz
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Kameralna i miła przystań dla miłośników burgerów. Niesamowita precyzja w komponowaniu smaków. Proponuję delektować się każdą z pozycji w menu.

Dziękujemy, Robert S
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery jakie w życiu jadłem. Od roku przychodzę tam regularnie i jestem w nich zakochany.

Dziękujemy, rafiraz

Gastromachina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Gastromachina? Podziel się wrażeniami!