“MegaŚniadania”
Szyby Lustra — recenzja

Szyby Lustra
Nr 29 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Opis: ajmujemy się rewitalizacją przez gastronomię. Miejsce, w którym się znajdujemy zna dobrze każdy, kto odwiedził choć raz Łódź. Telecomy, ciuchlandy i banki. Ponure, smutne i ciągle zmieniające się witryny. Dostrzegliśmy jednak w tym post-PRL-owskim domu towarowym jeden ciekawy lokal. Narożny, dobrze oświetlony, z ogromnymi oknami, przed którymi roztacza się widok na zmieniającą się Łódź. To było to czego szukaliśmy – nietuzinkowa lokalizacja. Tworząc restaurację Szyby Lustra chcieliśmy zmienić kawałek naszego miasta - Łodzi. Dać coś od siebie, współtworzyć coś większego niż restauracja sama w sobie. Jeżeli chcesz poczuć zmieniającą się Łódź, to miejsce dla Ciebie. Trochę na uboczu, a jednak w centrum miasta, w wyjątkowym otoczeniu. Wystrój to śmiała inspiracja epoką Gierka, w których powstał Juwentus – budynek, w którym się mieścimy.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zestaw Drwala i Klasyk to tak kompletne i różnorodne śniadanie, że dopiero wtedy można zwiedzać!
Przepysznie podane, rozsądne cenowo.
Obsługa dosłownie przemiła.
Zdecydowanie warto wpaść.

1  Dziękujemy, X1791WCkk

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lubię ten lokal przede wszystkim za design. Czuję się dobrze w tym wnętrzu, dlatego przechodzę tu dość często.
Jedzenie jest smaczne i świeże, a obsługa sympatyczna.
Bywam tu ze znajomymi, rodziną ale też na spotkaniach biznesowych.

1  Dziękujemy, gajrunia
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Produkty dobre, świeżej jakości i fajnie przyrządzone. Obsługa bardzo miła a samo wnętrze ciekawe. Lokal w samym centrum Łodzi.

Dziękujemy, LenaCee
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne śniadania. Zróżnicowane, duże porcje, dobrej jakości produkty. Na minus masło, które miało wyraźnie zjełczały smak, prawdopodobnie od przetrzymywania w wysokiej temperaturze.

Dziękujemy, 384adamr
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na chwilę napić się mrożonej kawy. Kelner szybko podał nam menu i służył pomocą. Nie narzucał się. Widać że fajny młody zespół. Kawa bardzo smaczna, nie było problemu z modyfikacja. Plus za super wygląd i dobrze działająca klimatyzacje. Na plus :)

Dziękujemy, Aleksandra W

Szyby Lustra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Szyby Lustra? Podziel się wrażeniami!