“Pizza na telefon, realizacja 120 minut”
Pizzeria Italica — recenzja

Pizzeria Italica
Zamów online
Nr 153 wśród 562 Restauracje (Łódź)

Najgorsza Pizza jaką kiedykolwiek jadłem, a naprawdę byłem głodny, zamówione trzy pizze, miały być za godzinę były po 2, cena 92 złote nie należy do niskich, najgorsza w nich była wędlina o wyglądzie psa zmielonego z budą, takim właśnie zapachu i smaku. Chyba pora zostać vege, albo bez ryzyka zamówić 4 sery.
Gorąco nie polecam.

Dziękujemy, lukaszcmiel

Zrecenzowano 13 marca 2019

Tego smaku pizzy właśnie szukałam. Wystrój wnętrza faktycznie nie powala, ale dania w pełni to rekompensują.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Sylwia O
Zrecenzowano 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizzeria położona jest niedaleko od ul. Piotrkowskiej a więc w samym centrum. Wystrój jak na lokal o takim charakterze trochę nietypowy - zobaczcie zdjęcia i sami oceńcie. Pizza "w miarę" smaczna choć choć dodatków mogło by być więcej. Oliwy do dania też na kolana nie rzucają, podobnie jak deser. Obsługa też taka średnia. Więc chyba raczej 3+.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, maciej2ewski
Zrecenzowano 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Witam. Nie chcę się za bardzo wyżywać ale... Pizza bez smaku. Jak ktoś pisze że pizza jak we Włoszech to chyba nie był we Włoszech zwłaszcza w Neapolu. Produkty tanie i oszukane. Pieczarki zamiast prawdziwych grzybów, kiepskie pomidorki, zwiędnięta rukola, pseudo parmidżiano, szynka napewno nie parmeńska. Radzę omijać szerokim łukiem. Hitem było jak kelnerka przyniosła 2 kilogramowy wór zapakowanego sera ale parmidżiano. Szynka parmeńska z biedry

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, For A
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazje próbować pizzy we Włoszech i ta w Italice niczym nie odbiega od oryginału. Produkty są dobrej jakości, ceny regularne, miła obsługa. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, anehyd

Pizzeria Italica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Italica? Podziel się wrażeniami!