“Genialna uczta italiana ”
Trattoria Italiana — recenzja

Trattoria Italiana
Nr 3 wśród 562 Restauracje (Łódź)

Wspaniała kolacja w gronie przyjaciół. Jedzenie świeże i pyszne. Aromatyczne owoce morza w wielu postaciach. Sympatyczna obsługa dbająca, aby talerze i kieliszki nie były puste ani przez sekundę. Chętnie bym tu powrócił...

Dziękujemy, 246tomaszs

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już kolejny raz, i kolejny raz pyszne i duże dania. Nie jest tanio ale dania warte swojej ceny. Potrawy przepyszne czuć smak Włoch, menu na tabletach ułatwia wybór. Wygląd dania na talerzu nawet ładniejszy niż na zdjęciach w menu. Na deser niestety zabrakło już miejsca. I przypominam bez rezerwacji naprawdę trudno o stolik. na zdjęciach grillowana mątwa i spaghetti z krewetkami i ośmiorniczkami. Pycha.....

Dziękujemy, eligiuszh
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Podtrzymuję opinię, że to najlepsza restauracja włoska w Łodzi. Dania są przepyszne, choć bardzo drogie. Wszystko jednak jest importowane z Włoch, łącznie z wodą mineralną, co według mnie jest już przesadą. Świetnym pomysłem było ulokowanie restauracji w poczekalni dworcowej z okresu socjalizmu. Ta dysproporcja między wystrojem wnętrza a jakością podawanych dań, potęguje doznania smakowe. Włoska obsługa dodaje kolorytu wpyprawie do tego lokalu. Dodam, że restauracja jest czynna od czwartku do niedzieli włącznie. Zdecydowanie doradzam wcześniejszą rezerwację, żeby nie odejść z kwitkiem.

Dziękujemy, tur07_13
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Restauracja wizualnie nie zachwyca, ale za to smakowo to zdecydowanie najlepsze miejsce w Lodzi! Swietne mule, super krewetki, dzieki Francesco pokochałem owoce morza, polecam wszystkim!

Dziękujemy, tattarrattat2
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wypad rodzinny. Ceny wysokie, makarony po 40-50zł. Dostajemy jednak porcje i spaghetti jest faktycznie tak skonstruowane, że każdy kęs jest z owocem morza. Uzasadnienie cen, ale wolałbym jakiś kompromis, mniejsze porcje i niższe ceny, by łatwiej skusić się na deser. Grillowany miecznik za 69 prawie mnie pokonał, a mały nie jestem. Generalnie w menu sporo ryb i owoców morza. Pizzy nie ma (ale to nie jest minus). Jadłem w Łodzi w innej wloskiej knajpie jednak duuuużo lepszą buratę.
Największym jednak minusem jest wystrój. A właściwie jego brak, bo to jakiś dawny budynek dworca i to widać... dużo rzeczy od sasa do lasa, ale na randkę dziewczynę to tam wstyd zabrać, mimo że samo jedzenie się broni smakiem.

1  Dziękujemy, M4ciek

Trattoria Italiana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Trattoria Italiana? Podziel się wrażeniami!