Łódź

“Pysznie”
Motywy — recenzja

Motywy
Nr 43 wśród 562 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Do tej pory najlepsza restauracja w Łodzi, w jakiej miałam przyjemność zjeść. Fantastyczne jedzenie i przemiła obsługa. świeże i pyszne owoce morza. Na pewno tu wrócę przy najbliższej wizycie w Łodzi.

Dziękujemy, Paulina P

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świeże owoce morza. Pyszny burger, dobrej jakości składniki. Ogarnięta obsługa, wiedzą co jak i dlaczego. Git. Sztos.

Dziękujemy, 229pawe_b
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Stołuję się ty nie pierwszy raz przy okazji wizyty w Łodzi ; fenomenalna kuchnia i serwis ( Pan Łukasz prezentuje poziom mistrzowski ) . Nie przegapcie leniwych z lodami cynamonowymi na deser!

Dziękujemy, Etnopete
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie. Wygląda równie dobrze jak smakuje. Polecam kaczkę i burgery. Nic dodać, nic ująć.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magda W
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

Byliśmy tam wieczorem ze znajomymi na kolacji, która była pyszna. Menu zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie. Napoje w rozsądnej cenie, obsługa miła i nastrój odpowiedni. Jedyny malutki minusik, to taki, iż na posiłek trzeba dość długo oczekiwać, jednakże może wynikało to z faktu, iż byliśmy dość dużą grupą. Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kuba S

Motywy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Motywy? Podziel się wrażeniami!