“Ulubione pieczywo ”
Montag Piekarnia — recenzja

Montag Piekarnia
Nr 1 wśród 9 Desery (Łódź)
Opis: Od dawna przyglądamy się ludziom, którzy wyprowadzili się z dużych miast, by rozpocząć życie bliżej natury. Ci ludzie uprawiają warzywa, wytwarzają ser czy przetwory według dawnych, domowych przepisów. Robią to w trosce o zdrowie swoich rodzin i bliskich. Chcieliśmy stać się cząstką tych zmian, dlatego też powstał Montag. Maszyny ustąpiły miejsca ciężkiej pracy naszych rąk, a wszystkim wypiekom poświęcamy wiele czasu i uwagi. Dlatego możecie być pewni, że każdy z wypieczonych przez nas bochenków chleba powstał z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu każdy z nich jest wyjątkowy i od samego początku powstawał z myślą o Was. W naszych produktach nie używamy żadnych konserwantów i „polepszaczy”, a jedynie naturalnych składników, zaś cały proces produkcji przebiega zgodnie z rytmem natury. Długi i wyjątkowy proces fermentacji zakwasu zaowocował chlebem, który zabierze Was w świat smaków znanych z dzieciństwa.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre wypieki. Pieczywo świeże, pachnące, chrupiące i naprawdę pyszne. Warto zaopatrzyć się w piekarni będąc w centrum.

Dziękujemy, akacja00

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na sniadanie to z bolem serca powiem że drogo. Za dwie osoby 72 zl, a tylko śniadanie i kawa, zadnych deserów czy rogala na wynos nie braliśmy. Ale rozumiem, ze wiele osob chętnie zaplaci, bo atmosfera faktycznie jest wyjatkowa tak jak ludzie opowiadają. Wlasciciel bardzo bezposredni i przyjacielsko nastawiony, naprawde z kazdym sie wita i rozmawia. Faktycznie pieczywo mają mistrzowskie! Ale to juz wiedzielismy dzieki sniadaniom w Cafe przy ulicy ;) Z dań polecam croque madame.

Dziękujemy, alicjal838
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Miły właściciel - przyjazny, pomocny i zainteresowany klientami duży wybór chleba dobra kawa plus za możliwość wyboru mleka roślinnego. Jeden jedyny minus ale na prawdę niewielki to to że otrzymałam tort bezowy na bardzo gorącym talerzu prosto ze zmywarki był czyściutki ale musiałam bardzo szybko jeść bo krem zaczął płynąć no i zapach świeżo wyjętego talerza trochę uniemożliwiał czerpanie pełnej przyjemności z jedzenia. Reszta super kawa mocna i dobra jakość wypieków bardzo poprawna obsługa profesjonalną ale nie sztywna co rzutuje pozytywnie na ogólną atmosferę knajpki warto zajrzeć!

1  Dziękujemy, alina w
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pieczywo to mistrzostwo świata. Idealna kompozycja.
Właściciel ewidentnie z powołaniem.
Będziemy polecać to miejsce i na pewno jeszcze wpadniemy :)

Dziękujemy, kipl4ene
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce, w bocznym pasażu Piotrkowskiej. Absolutnie genialne śniadanie, Croque Madame i Buratta doskonałe, jakość składników pierwszorzędna. Pyszna kawa, można korzystać nawet z cukru kokosowego, który jak wiemy, jest dość drogi. Ale to wszystko nie byłoby pełne, gdyby nie właściciel...Człowiek, który nawet jak obudziliśmy się w takiej sobie formie, przy śniadaniu umilił dzień pytaniem, opowieścią, pozytywną energią. Widać, że facet z pasją, widać, że goście dla niego są priorytetem. Genialne miejsce z genialnymi ludźmi, kto, będąc w Łodzi, nie pójdzie tam na śniadanie albo chociaż po chlebek i bułki z rana ten pała.

Dziękujemy, lukaszszewczyk

Montag Piekarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Montag Piekarnia? Podziel się wrażeniami!