Niewątpliwym plusem tego hotelu jest lokalizacja i miła obsługa, jest czysto.Natomiast płatny dodatkowo parking dla gości pozostawia niesmak.Rozumiem że lokalizacja jest bardzo atrakcyjna i miejsca nie jest dużo ale...

Dziękujemy, Dariusz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CampanileLodz, Dyrektor generalny, Campanile LodzOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,
dziękuję za poświęcony czas na udzielenie opinii dotyczących pobytu w naszym hotelu.
Cieszę się, że lokalizacja hotelu jest dla Pana wyjątkowym atutem.
To prawda - centrum miasta to niebywale dogodne miejsce na zatrzymanie się i odpoczynek a także na podróże w celach służbowych.
Usługa parkingowa jest dodatkowo płatna. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapewnić należyty stan parkingu.
Gdyby została zniesiona, musielibysmy podnieść opłatę za pokój.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Sieciowy hotel w centrum, blisko do Piotrkowskiej, obok hotelu galeria handlowa. Czysto, bez szczególnych udogodnień. Dobry stosunek jakości do ceny. Przyzwoite śniadana. Możliwość parkowania przed hotelem, w wekendy bezpłanie.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, happy h
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CampanileLodz, Dyrektor generalny, Campanile LodzOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Szanowny Gościu,
dziękuję za podzielenie się opinią dotyczącą pobytu w naszym hotelu. Cieszę się, że oceniono nas dobrze. Jesteśmy hotelem ekonomicznych zapewniającym podstawowe usługi związane z noclegiem w centrum miasta.
Wygodne łóżko, komfortowy pokój, z łazienką, dostęp do wifi oraz smaczne śniadanie to podstawowe ale jakże potrzebne atuty hotelu.

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Wszystko było OK..... Pokoje czyste, obsługa bardzo miła. Gorąco polecam noclegi w tym hotelu.
Śniadania mogłyby być bardziej rozbudowane - więcej dań. Jedyny minus to brak restauracji dla wieczornych posiłków.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Campanile.com - Louvre Hotels Group
Dziękujemy, Adventure11717687807
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CampanileLodz, Dyrektor generalny, Campanile LodzOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Szanowny Gościu,
dziękuję za poświęcony czas na podzielenie się z nami opinią dotyczącą pobytu w naszym hotelu.
Bardzo mi miło czytać, że poleca nas Pan/Pani innym użytkownikom portalu Tripadvisor.
Dziękuję za miłe słowa zwłaszcza dotyczące obsługi.
Sercem hotelu jest przecież personel. To jedno z najważniejszych doświadczeń jakie pozostaje w pamięci.
Przepraszam za brak czynnej restauracji w okresie weekendowych. Jednakże nasza lokalizacja w centrum miasta rekompensuje tę niedogodność a nasz zespół recepcyjny z przyjemnością wskaże miejsce do którego warto zajrzeći dobrze zjeść.

Zyczę wszystkiego dobrego!

Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po przyjeździe do hotelu dwa razy wracałam do recepcji ponieważ karta do otwierania drzwi nie działała. Z doświadczenia wiem ze ten rodzaj kluczy często się dezaktywuje co jest uciążliwe dla gości jak i recepcji. Za trzecim razem w końcu dostałam się do pokoju w którym było czysto i całkiem ładnie. Od razu poszłam pod prysznic a tam kolejne rozczarowanie... brak cieplej wody. Na szczęście na dworze upal i „letnia” woda nie była taka straszna. (Na drugi dzien rano woda była już gorąca) klimatyzacja...hmmm coś tam wieje ale ledwo ledwo...lampki przy łóżku nie działały albo ja nie potrafiłam ich włączyć. Nie ma żelazka w pokoju. Trzeba iść na 3 piętro do „prasowalni” gdzie czeka na nas przypalone żelazko. Slabo. Hotel ok i noe narzekalabym ale za taka cenę oczekuje się czegoś lepszego. Bardzo miła obsługa! Uśmiechnięci i życzliwi!!

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, atika0303

Szanowna Pani,
dziękuję za pozostawiony komentarz.
Przepraszam za wszelkie niedogodności jakie napotkała Pani podczas pobytu.
Niestety awarie techniczne zdarzają się i często są poza możliwościami recepcji.
Zgłoszone przez Pania uwagi zostały niezwłocznie sprawdzone przez dział techniczny i poprawione.
Cieszę się, że mimo tych niedociągnięć z naszej strony, wskazuje Pani na wartość Pracowników Hotelu.
Przekażę im te miłe słowa.

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Słabe sniadanie. Niewydolna klimatyzacja. Bardzo wysoka cena noclegu w porównaniu do jakości. Pokój mały z przykrym zapachem. Całość obiektu sprawia wrażenie do odświeżenia . Zdecydowanie nie polecam.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Scenic26945852424

Szanowny Gościu,
dziękuję za poświęcony czas na udzielenie opinii.
Każda sugestia czy uwaga jest dla nas ważna, gdyż dzięki niej możemy podjąć szybsze działania mające na celu poprawę jakości świadczonych usług. Przepraszam za wszelkie niedogodności związane z pobytem.
Niezbędne naprawy zostały poczynione.