“Słabo ”
PanKejk — recenzja

PanKejk
Zamów online
Nr 119 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Opis: PANKEJK oferuje swoim gościom ciekawe dania oddające smaki oraz klimaty różnych zakątków świata. Naszym flagowym daniem są naleśniki, które w PANKEJKu podajemy w ponad 40 różnych wersjach - wytrawne i na słodko. Poza tym, w menu znajdziesz pyszne pankejki, sałatki, placki ziemniaczane, burgery, a także świeżo wyciskane soki vegefrutti. PANKEJK to nie tylko interesujące dania w świetnej cenie, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia. PANKEJK to także minimalistyczne wnętrze oraz sympatyczna obsługa. W sam raz dla Ciebie.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo przeciętne. W porcji bardzo mało mięsa. Składniki pokrojone bardzo grubo jakby nikt nie przykładal się do wykonania dania. Szczerze nie polecam

Dziękujemy, Voyage689074

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muszę się niestety zgodzić z innymi negatywnymi opiniami. Naleśniki cieniutkie i prawie bez farszu. Placki ziemniaczane z kurczakiem i śmietaną... kurczak jak wiór i bez smaku. Placki to jakaś dziwna twarda podeszwa... sos serowy do naleśników nie był ciepły choć tak powinien zostać podany. Dodatkowo wg mnie się zważył... rosół z pokrojonym naleśnikiem maleńka miseczka i do tego nie przypominał smaku rosołu - wg mnie przez naleśniki. Moje dziecko wypluło - a je rosół w domu 3 razy w tygodniu. Przyznam szczerze że to najgorszy obiad odkąd zostawiam opinie na tripadvisor. Ja moich placków nie zjadłam. Ogólnie nie można tego traktować jako miejsca na obiad bo trzeba zamówić ze 3 naleśniki żeby się nasycyć. Koszt zdecydowanie za wysoki jak na przekąskę. Byliśmy w 8 osób i nie smakowało nikomu.

Dziękujemy, 897aniaj
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna okolica, rynek manufaktury, lecz niestety ale długość oczekiwania na złożenie zamówienia nas przeraziła, zostaliśmy na wstępie przeproszeni przez dość miłego kelnera i wszystko byłoby fajnie, lecz czas oczekiwania na naleśniki to ponad 30 minut. To straszne, zwłaszcza, że sam naleśnik jest dość mało skomplikowany w przygotowaniu. Smak można powiedzieć, że mocno przeciętny. Sos waniliowy bardzo kwaśny (od jogurtu naturalnego) sam a krem Raffaello niestety prócz wiórek kokosowych nie ma nic wspólnego z ta nazwą.

Dziękujemy, Szifo
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Restauracja serwuje średniej jakości jedzenie. Zamówiłam naleśniki z krewetkami a tam było tylko kilka malutkich krewetek. Słabo trochę :/

Dziękujemy, Ola I
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Jak jestem tam to zamawiam placki ziemniaczane -pychota. Ceny przystępne obsługa bardzo sprawna ogólnie polecam.

Dziękujemy, Henryk6

PanKejk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w PanKejk? Podziel się wrażeniami!