“Za grosik w klimatycznych wnętrzach”
PanKejk — recenzja

PanKejk
Nr 73 wśród 460 Restauracje (Łódź)
Opis: PANKEJK oferuje swoim gościom ciekawe dania oddające smaki oraz klimaty różnych zakątków świata. Naszym flagowym daniem są naleśniki, które w PANKEJKu podajemy w ponad 40 różnych wersjach - wytrawne i na słodko. Poza tym, w menu znajdziesz pyszne pankejki, sałatki, placki ziemniaczane, burgery, a także świeżo wyciskane soki vegefrutti. PANKEJK to nie tylko interesujące dania w świetnej cenie, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia. PANKEJK to także minimalistyczne wnętrze oraz sympatyczna obsługa. W sam raz dla Ciebie.
Zrecenzowano 16 września 2015

Fantastyczne jedzenie, fantastyczne fabryczne wnętrza doskonale wpisująca się w klimat Manufaktury. Smacznie i tanio. Miejsce do którego można wpaść na szybki posiłek, albo siedzieć godzinami ze znajomymi.

Dziękujemy, PMilka

Zrecenzowano 30 sierpnia 2015

Każda inna znana naleśnikarnia w Łodzi jest lepsza. Mało dodatków ( w porównaniu do innych). Zamówiłam naleśnik na słono a czułam cały czas jakiś słodki posmak nutelii (?) obsługa średnia.

Dziękujemy, Katarzyna H
Zrecenzowano 21 sierpnia 2015

Długo czekałam na obsługę, naleśnik był dobry.
Niestety, zainteresowano się nami dopiero po kilku minut. Na naleśnika oczekiwałyśmy ok. 10 minut. Był smaczny, jednak pozycja, którą wybrałam nie była najlepszą. Myślę, że mogłabym tam wrócić, ale wybrałabym innego naleśnika

Dziękujemy, Emily R
Zrecenzowano 11 sierpnia 2015

Jedliśmy tam zupę - fajnie podany rosół z kluskami z naleśników. Smaczny i dobrze doprawiony. Jednak niestety naleśniki przyniosły rozczarowanie. Samo ciasto fajne, elastyczne i smaczne, ale farszy było bardzo mało, kawałki mięsa były obrośnięte tłuszczem, warzyw tyle co kot napłakał i miałam wrażenie, że muszę tego farszu szukać w naleśniku, żeby coś na widelec nadziać. Dobre były sosy - nawet spory wybór. Na koniec piliśmy koktail ze świerzych warzyw. Powinien być podany zimny, a był ciepły i pewnie dlatego trochę mdły. Mogę pochwalić obsługę. Może leciutko nachalna, ale mnie nie przeszkadzała. Komunikatywna i zadowolona.

Dziękujemy, Acme_idf
Zrecenzowano 31 lipca 2015

Można zjeść placki ziemniaczane w rożnych odsłonach jak rownież placki na słodko.
W ostatnim czasie restauracja dodała do menu burgery.
Maja bardzo ciekawe promocje.

Dziękujemy, Agnieszka B

PanKejk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w PanKejk? Podziel się wrażeniami!