“Konsumpcja”

Restauracja Spółdzielnia
Nr 28 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko super, jedzenie pyszne , obsługa bardzo miła i szybka, polecam wszystkim ten lokal na dobre jedzenie

Dziękujemy, Endriulodz

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecone zostało nam miejsc o nazwie off :) co przysporzyło nie lada kłopotu, bo najpierw usiedliśmy w mitsmi, a finalnie przysiedliśmy się do spółdzielni, i tam też zdecydowaliśmy się na burgery. Były smaczne, ładnie podane, choć mięso mogłoby być bardziej doprawione. Miejsce, ogródek- bardzo przyjemny klimat, zwłaszcza dla kogoś, dla kogo taki styl nie jest codziennością. Bardzo miły Pan z obsługi, z ciekawymi tatuażami. Polecam :)

Dziękujemy, anka0901
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz byliśmy w tym miejscu. Świetne miejsce, bardzo przyjemne , do tego przepyszne śniadanie na pewno będąc kolejny raz w Łodzi wrócimy tutaj

Dziękujemy, 674karolg
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, fajny klimat i w większości dobre jedzenie. Polecam wszystkim pizzę i frytki. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, rafiraz
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zdecydowanie godne polecenia!
Miła i sympatyczna obsługa, jedzenie cieszy zarówno oko jak i podniebienie, porcje dość spore, a ceny bardzo przystępne

Dziękujemy, Escape30214204501

Restauracja Spółdzielnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Spółdzielnia? Podziel się wrażeniami!