“Super miejsce na luźne wyjście w gronie przyjaciół”

Restauracja Spółdzielnia
Nr 30 wśród 542 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na luźne wyjście w gronie przyjaciół. W weekend warto dokonać rezerwacji bo miejsce cieszy się dużą popularnością. Szerokie menu od owoców morza po hamburgery. My wybraliśmy te ostatnie, smaczne ale moim zdaniem mięso mogłyby być lepiej doprawione. Obsługa profesjonalna i szybka. Napewno pomagają elektroniczne przywoływacze na stolikach. Świetne miejsce na wieczorną zabawę, jest czym przepłukać gardło.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, eligiuszh

Zrecenzowano 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Na to śniadanie udaliśmy się specjalnie z hotelu oddalonego o kilka przenic. Zachęceni opiniami, nastawiliśmy się na raj dla kubków smakowych.
Jak się okazało było zwyczajnie i przyziemnie. W dodatku mało przyjemnie.
Zamówiłam brioche z jajkiem sadzonym, które okazało się rozgniecionym przesmażonym plackiem. Kiedy zgłosiłam ten fakt kelnerce, ta mi oznajmiła, że "takie tu podają". Bardzo słabe zachowanie. Liczyłam na rekompensatę, ale widać mało kto klientem się tam przejmuje. Ludzi sporo, więc podejrzewam, że dlatego pozwalają sobie na takie zaniedbania.
Boczek nie był ani trochę chrupiący, a jajo poche mojego znajomego przetrzymano zbyt długo... Kawa karmelowa to zwykła latte z opalanym cukrem z wierzchu (a każą dopłacać 4zl).
Nie polecam, nie wrócę, będę odradzać.

Dziękujemy, ALIAlicja
Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi , pizza z krewetkami świetna , makaron z owocami morza również. Obsługa daniom nie „dorównała” ale bez większych zastrzeżeń , możliwe ze mieli dużo pracy bo lokal był pełny .... Adam L.

Dziękujemy, Adamxbernau
Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Spółdzielnia ma dobrą ofertę śniadaniowa (do śniadania kawa lub herbata gratis), więc szykujcie się na tłumy i walkę o wolny stolik. Mimo nadmiaru gości obsługa uwija się sprawnie, jedzenie jest w porządku (mi śniadanie z chałką bardziej przypadło do gustu niż wytrawne z szynką parmeńską czy kiełbaskami). Nie było problemów z wymianą składników w daniu. Wystrój przyjemny.

Dziękujemy, k0nstancjag
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Sałatka z kozim serem - doskonała, obsługa profesjonalna, atmosfera w lokalu super przyjemna. POLECAM

Dziękujemy, Agata S

Restauracja Spółdzielnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Spółdzielnia? Podziel się wrażeniami!