“Chyba miałam szczęscie”
Breadnia — recenzja

Breadnia
Zamów online
Nr 59 wśród 559 Restauracje (Łódź)

Patrząc na inne opinie widze ze coś się popsuło. Ja natomiast nic takiego nie odczułam moze dlatego ze byłam tylko 3 razy na przełomie 2 lat a moze dlatego ze zawsze na śniadaniu. Ale poki co dla mnie obsługa bardzo w porządku śniadania różnorodne duzo pozycji i kawa lepsza niz w niejednej kawiarni !

Dziękujemy, paulatoja

Na śniadanie wybrałem zestaw nr 8 który zawierał 4 różne tosty. Porcje były naprawdę duże, a dodatki do nich zróżnicowane. Bardzo fajne przeżycie smakowe.

Dziękujemy, Lukrydz
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre , sycące śniadania! ogromny wybór w naprawdę dobrej cenie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przemiły Pan kelner. Czas oczekiwania trochę długo aczkolwiek nie na tyle by nam to przeszkadzało

Dziękujemy, prabuckad
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przykro to pisać, bo kiedyś niedość, że bardzo pozytywnie oceniałem to miejsce (nawet na łamach Trip) to jeszcze uwielbiałem spędzać tu czas. Wszystko zaczęło się dość dawno, każde kolejne posiedzenie przyniosło nowe rozczarowania, finał był w miniony weekend i muszę przestrzec. Mam wrażenie, ze nikt tam nad niczym nie panuje, na śniadanie przyszło nam czekać 60 minut i dostaliśmy... dwa rogale. Taki starter na kolejny czas oczekiwania. Nikt nie wyjaśnił dlaczego i co się dzieje. Śniadanie i tak nie dotarło, poddaliśmy się. W Breadni tak jest od jakiegoś czasu, na kiedyś organizowana rezerwacje, dla kilku osób, nie było połowy dań z karty. Najgorsze, ze obsługa stawia przed faktem dokonanym. Reflektuje w beznadziejny sposób, brak wsparcia kadry menadżerskiej.

Kiedyś uwielbiałem tu tracić czas, teraz odczuwam czas stracony na rozgoryczenie i postępujący głód.

Dziękujemy, wonskibar
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre śniadania, niestety nie sa to porcje do zjedzenia w całości. Kawa tylko w jednym rozmiarze i nie za duza

Dziękujemy, slendystark

Breadnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Breadnia? Podziel się wrażeniami!