“Pyszne śniadania ”
Breadnia — recenzja

Breadnia
Zamów online
Nr 61 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre , sycące śniadania! ogromny wybór w naprawdę dobrej cenie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przemiły Pan kelner. Czas oczekiwania trochę długo aczkolwiek nie na tyle by nam to przeszkadzało

Dziękujemy, prabuckad

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przykro to pisać, bo kiedyś niedość, że bardzo pozytywnie oceniałem to miejsce (nawet na łamach Trip) to jeszcze uwielbiałem spędzać tu czas. Wszystko zaczęło się dość dawno, każde kolejne posiedzenie przyniosło nowe rozczarowania, finał był w miniony weekend i muszę przestrzec. Mam wrażenie, ze nikt tam nad niczym nie panuje, na śniadanie przyszło nam czekać 60 minut i dostaliśmy... dwa rogale. Taki starter na kolejny czas oczekiwania. Nikt nie wyjaśnił dlaczego i co się dzieje. Śniadanie i tak nie dotarło, poddaliśmy się. W Breadni tak jest od jakiegoś czasu, na kiedyś organizowana rezerwacje, dla kilku osób, nie było połowy dań z karty. Najgorsze, ze obsługa stawia przed faktem dokonanym. Reflektuje w beznadziejny sposób, brak wsparcia kadry menadżerskiej.

Kiedyś uwielbiałem tu tracić czas, teraz odczuwam czas stracony na rozgoryczenie i postępujący głód.

Dziękujemy, wonskibar
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre śniadania, niestety nie sa to porcje do zjedzenia w całości. Kawa tylko w jednym rozmiarze i nie za duza

Dziękujemy, slendystark
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromne porcje natomiast zero smaku. Dania wyglądają ładnie natomiast brak smaku i wyrafinowania. Bardzo słabo nie polecam.

Dziękujemy, Globtrotter3
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właściwie to nie mam się czym zachwycać, ale dramatu też nie było. Zamówiliśmy mule i steka z siekanej wołowiny. Mule smakowały dobrze, ale w porcji znalazło się sporo zamkniętych muszelek (8 szt.). "Stek" natomiast okazał się być wyschniętym mielonym. Całość dopełniło ciepłe białe wino. Parafrazując starą zasadę "Trzech Z" podsumowałabym tą wizytę w 3 słowach: zjeść, zapłacić, zapomnieć.

Dziękujemy, Wiola O

Breadnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Breadnia? Podziel się wrażeniami!