“Ogromne porcje”
Breadnia — recenzja

Breadnia
Zamów online
Nr 61 wśród 560 Restauracje (Łódź)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre śniadania, niestety nie sa to porcje do zjedzenia w całości. Kawa tylko w jednym rozmiarze i nie za duza

Dziękujemy, slendystark

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromne porcje natomiast zero smaku. Dania wyglądają ładnie natomiast brak smaku i wyrafinowania. Bardzo słabo nie polecam.

Dziękujemy, Globtrotter3
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właściwie to nie mam się czym zachwycać, ale dramatu też nie było. Zamówiliśmy mule i steka z siekanej wołowiny. Mule smakowały dobrze, ale w porcji znalazło się sporo zamkniętych muszelek (8 szt.). "Stek" natomiast okazał się być wyschniętym mielonym. Całość dopełniło ciepłe białe wino. Parafrazując starą zasadę "Trzech Z" podsumowałabym tą wizytę w 3 słowach: zjeść, zapłacić, zapomnieć.

Dziękujemy, Wiola O
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze śniadania w mieście, duży wybór, ceny bardzo przyjemne. Obsługa również na wysokim poziomie.

Dziękujemy, ulswo
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wypieki wspaniałe: chlebek, rogaliki, a zwłaszcza focaccia. Miejsce z klimatem, bardzo przyjemne. A do tego fantastyczna obsługa. Mile i niesamowicie pomocne panie kelnerki - młode, otwarte i przesympatyczne! Z przyjemnością polecam to miejsce

Dziękujemy, Małgorzata S

Breadnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie
Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Breadnia? Podziel się wrażeniami!