“Jak można tak popsuć restauracje?”
Hana Sushi — recenzja

Hana Sushi
Zamów online
Nr 237 wśród 561 Restauracje (Łódź)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem fanką Hana Sushi w Warszawie. Uwielbiamy spędzać tam czas. Znamy kartę na pamięć ;-) będąc w Łodzi również postanowiliśmy zjeść w „Hana”. Niestety - nie ma to nic wspólnego z jakością restauracji w Warszawie. Nie było tam NIC na „tak”...
- zastawa stołowa jak w barze mlecznym...
- obsługa bardzo słabo - jak w stołówce
- miso - brak komentarza...
- sushi - ryż był ZLE ugotowany, rozgotowany, kwaśny. Pani kelnerka powiedziała „tak wiemy, ze nasz ryż jest inny niż w Warszawie. Tam jest bardziej wytrawny, a u nas jest bardziej słodki”. WTF???
- rolki zwinięte TRAGICZNIE. Totalna amatorka. Nie wiem jak właściciel restauracji może powierzać tak ważne zadanie jak przygotowanie sushi osobie, która nie ma o tym pojęcia. Widać to gołym okiem...
- jedzenie „bez smaku”, czuć oszczędności na każdym kroku.
Cieszę się, ze zamówiliśmy tylko zestawy lunchowe. Było to NAJGORZEJ wydane 120zl w życiu. Nie znając marki Hana Sushi, po wizycie w tym miejscu w Łodzi, nie zajrzałabym nigdy więcej do żadnego miejsca o tej samej nazwie i z tym logo.
Dlaczego właściciel marki nie kontroluje lokali franszyzowych??? Dlaczego pozwala na to co dzieje się z Hana Sushi w Łodzi???
Drogi właścicielu Hana Sushi w Lodzi - psujesz tą markę. Niestety. Radzę pojechać do Hana w Warszawie, w Arkadii i zjeść tam, zobaczyć jak zachowuje się obsługa, jak wyglądają stoły, jaka muzyka tam „leci”, bo na pewno NIE disco polo.
Bardzo mi przykro.

Dziękujemy, paulinagrzesiak

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Z kuchnią azjatycką mam niewiele wspólnego, o zamówionym miso mogę więc subiektywnie napisać, że było smaczne i stosunek jakości do ceny w przypadku tego dania jest odpowiedni. Chciałbym skupić się jednak na obsłudze - po zajęciu miejsca czekaliśmy na Panią kelnerkę 15 minut, o "kelnerskim kwadransie" nic mi nie wiadomo. Na pytanie ile będziemy czekać na zupy Pani stwierdziła, że to jedynie kwestia przygotowania; zamówienie dotarło do nas po 20-25 minutach (nie było tłoczno). Cały czas miałem wrażenie, że jesteśmy nieproszonymi gośćmi. Być może następnym razem wyjdę z lokalu w pełni zadowolony.

Dziękujemy, piotrek95
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kiepski ramen, mało wyrazisty smak, jak rosół z kostki. Przy zamawianiu Kelnerka ostrzegła przed duża ostrością zupy i poleciła wodę. Wystraszony tym faktem zapytałem o wersje troszkę mniej ostra. Odpowiedz była negatywna „przecież ramen jest ostry”. Zamówiłem wiec wodę :)Ku mojemu zdziwieniu otrzymałem zupę o ostrości marchewki w dodatku bez wody.

Dziękujemy, 29krzysztoft
Zrecenzowano 5 maja 2019

Witam,
ostatnio odwiedziliśmy wraz z żoną Hana Sushi w połowie marca 2019, poprzednia wizyta miała miejsce rok wcześniej. Zaobserwowaliśmy znaczący spadek zarówno jakości obsługi jak i samych dań. Sushi było poprawne, danie z kaczki bez polotu zupełnie, pozostałe dania ... marne. Wszystko podane byle jak. Obsługa opieszała myląca proste zamówienie. W porównaniu do zeszłorocznej wizyty ... porażka.
Nie polecam niestety. Pozdrawiam czytających.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Passport154979
Zrecenzowano 10 marca 2019

Klimatyczne miejsce, doskonałe sushi, dobrze podana choya, obsługa na poziomie. Nie spotkałam się z tłokiem, być może dlatego, że ceny są dość wysokie.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Agnnika

Hana Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łódź, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Hana Sushi? Podziel się wrażeniami!